Europoslanec Zdechovský navštíví Uherskobrodsko | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Zdechovský navštíví Uherskobrodsko


Uherský Brod – V pátek 19. června navštíví europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) Ostrožskou Novou Ves a Uherský Brod.

Poslanecký den začne v 9 hodin na obecním úřadě v Ostrožské Nové Vsi setkáním se starostou Pavlem Botkem. Poté navštíví Zdechovský Kovovýrobu Hoffmann a po 10. hodině Sirnaté lázně. Od jedenácti hodin ho čeká beseda se žáky druhého stupně na téma fungování Evropského parlamentu. „Budeme mluvit o cestovním ruchu ve vazbě na zahraničí. Sirnaté lázně jsou takovou naší perlou. Rád bych ukázal europoslanci, jak jsme využili evropské dotace a co jsme díky nim mohli postavit. A také chceme navštívit firmu, která zaměstnává tři sta lidí a kterou majitel postavil na zelené louce,“ popisuje starosta Botek.

V Uherském Brodě budou mluvit o obětech trestných činů
Ve 14 hodin zahájí europoslanec Tomáš Zdechovský návštěvu Uherského Brodu. Se starostou Patrikem Kunčarem bude jednat o možnostech získání dotací v novém plánovacím období. Dalším bodem jednání bude tragická únorová střelba v restauraci v Uherském Brodě. „Musíme nastavit takový systém, aby se nic podobného neopakovalo. Je to obrovská tragédie. Budeme také hovořit o odškodnění a probírat téma ochrany obětí trestných činů z evropského pohledu,“ nastínil europoslanec Zdechovský, který se tomuto tématu v Evropském parlamentu věnuje.

Pro média: Návštěvu europoslance je možné zdokumentovat a využít jeho přítomnosti k rozhovoru. V případě zájmu volejte: Eva Fruhwirtová, 737 10 38 66.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
mediální poradce
fruhwirtova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420 737 103 866
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 6. 2015 10:18
Kategorie: Politika
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2014 zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Působí ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.