Europoslanec Zdechovský navštíví Jihomoravský kraj | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Zdechovský navštíví Jihomoravský kraj


STÁHNOUT plakát minorité.png (maximální velikost 0,5 MB)

Břeclav/ Brno – V prvním lednovém týdnu v rámci svých poslaneckých dní navštíví europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) Břeclav, bude diskutovat se studenty gymnázia ve Velkých Pavlovicích, navštíví firmu Hantály specializující se na svoz odpadu, vinařství Hřebačka a v Brně dále vystoupí na veřejné přednášce Mohou mi vzít dítě jen tak?.

Prvním bodem programu bude setkání s místostarostou Břeclavi a krajským zastupitelem Richardem Zemánkem, s nímž bude probírat možnosti dalšího rozvoje města za využití různých dotačních titulů. Ve zmíněných podnicích se očekává diskuze ohledně připravovaných evropských legislativ.

Běžní občané se s ním pak budou moci setkat 5. 1. od 17:00 v kostele u Sv. Jánů (Minoritská 1), kde bude hlavním řečníkem na interaktivní přednášce o odebírání dětí. Mluvit se bude nejen o situaci v Norsku a jinde v Evropě, ale bude představena i situace v Česku a co udělat pro to, aby se podobná praxe nezačala uplatňovat v norských rozměrech. Vystoupí také předsedkyně Výboru na obranu rodičovských práv Jana Trlicová Jochová.

Více informací o podniku Hantály: http://www.hantaly.cz/

Více o přednášce: https://www.facebook.com/events/389406114732832/

Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) působí v europarlamentním výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou. Za svou práci v oblasti boje proti zvůli sociálních služeb získal prestižní ocenění Severského výboru pro lidská práva.

Činnost Tomáše Zdechovského a jeho názory lze sledovat zde:
http://zdechovsky.eu/
www.facebook.com/TomZdechovskyEP
@TomZdechovskyEP
Kontakt:

Jitka Fialová
tisková mluvčí, PR manažer
fialova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420777022156
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 4. 1. 2017 9:25
Kategorie: Politika
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2014 zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Působí ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.