Emailové adresy Nemocnice Na Bulovce změní koncovku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Emailové adresy Nemocnice Na Bulovce změní koncovku


Fakultní nemocnice Na Bulovce v rámci procesu „odfakultnění“ změní nastavení webových stránek a elektronické pošty. Od příštího roku bude fungovat doména „bulovka.cz“. Formát nové adresy bude jmeno.prijmeni@bulovka.cz. Pro příchozí poštu zůstane nadále funkční i doména fnb.cz.

Emaily zaslané na dosavadní nemocniční adresu budou doručeny, automaticky však budou přesměrovány na koncovku „bulovka.cz“.

U zpráv odesílaných z nemocnice se od 1.1.2012 již objeví v záhlaví emailu v adrese odesílatele nová doména bulovka.cz, protože bude nastavena jako primární.

Změna se postupně projeví i v e-šablonách a ve všech nemocničních dokumentech. Kvůli minimalizaci nákladů veškeré tiskoviny, které mají koncovku „fnb.cz“ zatím zůstávají a nové se budou tisknout již s novou doménou.

Dosavadní adresa zaměstnanců nemocnice jmeno.prijmeni@fnb.cz bude funkční minimálně jeden rok. Novým zaměstnancům bude již přidělen email ve tvaru jmeno.prijmeni@bulovka.cz .

Přechod na tuto doménu je nezbytným krokem v rámci procesu odfakultnění, který zahrnuje např. i nezbytnou úpravu razítek či vstupní brány do nemocnice.Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
martin.salek@fnb.cz
www.fnb.cz
+420 602 316 908
+420 266 084 603


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2011 15:17
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Nemocnice Na Bulovce (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nemocnice na Bulovce poskytuje dospělým i dětem ambulantní a lůžkovou základní, specializovanou a zvláště specializovanou diagnostickou a léčebnou péči, jejích součástí jsou i nezbytná preventivní opatření. Zdravotní služby poskytuje ve spádové oblasti vymezené MZ ČR i na území celé České republiky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.