Elektronická kontrola stále žádanější | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Elektronická kontrola stále žádanější


Zájem o elektronickou kontrolu lékaři vykazované péče roste. Nástrojem kontroly u ZP METAL-ALIANCE je webová samoobsluha, která umožňuje neomezeně nahlížet do účtu pojištěnce. Během jednoho roku došlo k nárůstu počtu uživatelů této služby přibližně o 150 %.

Webová samoobsluha je internetový projekt, který umožňuje prostřednictvím internetu nahlížet do účtu pojištěnce. Lze tak průběžně kontrolovat lékaři vykazovanou péči a okamžitě řešit případné nesrovnalosti. Kromě výpisu z osobního účtu webová samoobsluha dále nabízí vyúčtování poplatků a doplatků a poskytuje přehled o čerpání fondu prevence, podaných přehledech OSVČ či placení pojistného. V současné době možností webové samoobsluhy využívá přes 5 % klientů ZP M-A.

K využívání webové samoobsluhy je nezbytné připojení na internet a mobilní telefon. V případě, že klienti nemají přístup k internetu, mohou využít infokiosky na pracovištích ZP M-A. Využívání webové samoobsluhy je zcela bezplatné. ZP M-A chce svým klientům co nejvíce otevřít přístup k informacím o nich samých, proto připravuje další rozšíření služeb, které webová samoobsluha poskytuje.
Kontakt:

Zuzana Brávníková
PR
zuzana.bravnikova@zpma.cz
www.zpma.cz
312 258 129


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 3. 2011 10:46
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.