EKOSPOL zahajuje výstavbu 136 bytů v bytovém areálu Nové Měcholupy II | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


EKOSPOL zahajuje výstavbu 136 bytů v bytovém areálu Nové Měcholupy II


09.01.2012, Praha – Výstavbu dalších 136 nových bytů dnes zahajuje přední česká developerská společnost EKOSPOL. První etapa bytového areálu Nové Měcholupy, v němž má v nejbližších letech vyrůst v 5 etapách téměř 700 bytů, se vyznačuje ojedinělou prodejností. Z celkem 136 bytů v bytových domech A a B, které tvoří první etapu projektu, je v době zahájení stavby prodáno již 74 bytů! Předprodanost tedy dosahuje více než 54 %!

Vlastní výstavba první etapy projektu Nové Měcholupy potrvá od ledna letošního roku do března 2013. Noví obyvatelé by se tak do svých bytů měli stěhovat již začátkem jara příštího roku.

Se zahájením stavby z poloviny vyprodáno!
V době zahájení stavby je v Měcholupech prodáno již 74 z celkové nabídky 136 bytů. „Troufám si tvrdit, že takovouto prodejnost v okamžiku zahájení stavby nemá dnes žádný jiný velký developer v Praze. Nové Měcholupy II jsou pravděpodobně nejprodávanějším bytovým areálem současnosti,“ pochvaluje si prodejní výsledky Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva
EKOSPOL a.s.

V reakci na obrovskou poptávku proto EKOSPOL již nyní připravuje další etapu tohoto projektu. Bytový dům C se 105 byty půjde podle Evžena Korce do prodeje ještě v průběhu letošního roku. „Podobné ceny, jaké jsme nastavili v domech A a B, udržíme i v připravovaném domě C. Byt o dispozici 1+kk tedy znovu bude k mání již za 1,4 mil. Kč, 2+kk za necelých 1,9 mil. Kč a 3+kk za 2,9 mil. Kč, všechny ceny samozřejmě včetně aktuálně platné DPH,“ vypočítává Evžen Korec.

EKOSPOL staví o sto šest! Letos zahájí ještě další projekty...
V posledních 3 měsících se jedná již o druhý velký bytový areál, který společnost EKOSPOL začala stavět. Již v říjnu loňského roku zahájila výstavbu 108 bytů v etapě B projektu Nový Park Písnice.

V průběhu letošního roku EKOSPOL zahájí ještě výstavbu projektu Vilapark Uhříněveská obora s celkovým počtem 151 bytů a také Panorama Kyje II s 90 byty. Dalším realizovaným projektem pak budou Nové Ďáblice III – posledních 13 exkluzivní parcel v žádané vilové čtvrti v Ďáblicích.

Koncepce projektu: Ideální startovací bydlení
Bytový areál Nové Měcholupy II byl projektován především jako ideální startovací bydlení, a to jak cenou, tak i skladbou bytů. Zájemci mají možnost výběru z bytů optimalizovaných dispozic od 1+kk až po 4+kk, více než polovina bytů ale náleží do kategorie 1+kk a menší 2+kk do 45 m2. Každý byt má vlastní balkon či terasu. „Kombinace bezkonkurenční ceny s vynikající lokalitou a skvělou dopravní dostupností do centra Prahy jsou přesně těmi lákadly, které dnes zájemci nejen o startovací bydlení vyhledávají,“ odpovídá Evžen Korec na otázku, proč se právě byty v Měcholupech prodávají tak rychle.

Bytový areál Nové Měcholupy II vyroste v tradiční a žádané rezidenční lokalitě v blízkosti Hostivařské přehrady mezi ulicemi Janovská a Hornoměcholupská. Lokalita vyniká zejména výbornou občanskou vybaveností s množstvím škol, mateřských školek a obchodů. Díky mnoha parkům a dětským hřištím však poskytuje také dostatek prostoru pro sport a relaxaci. Na stanici metra C – Háje se budoucí obyvatelé dostanou pravidelnými autobusovými linkami do10 minut. Na vlakovou stanici Nádraží Horní Měcholupy dojedou stejným způsobem za necelé 2 minuty. Díky přímému vlakovému spojení tak mají centrum města na dosah za pouhých 20 minut!Kontakt:

Milan Jankovský
PR & marketing
marketing.2@ekospol.cz
www.ekospol.cz/?utm_source=tiskovky
602124696
233372021


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 1. 2012 14:14
Kategorie: Reality
Název zdroje: EKOSPOL a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodáváme nejlevnější nové byty po celé Praze! 1+kk za 1,4 mil., 2+kk za 1,9 mil., 3+kk za 2,9 mil. Kč! Výrazné slevy na byty na Barrandově, v Kyjích, Uhříněvsi, Písnici a Měcholupech. 20 let na špičce trhu, 8 000 klientů. Stavíme výhradně z vlastních finančních prostředků - 100% jistota dokončení stavby!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.