EKOSPOL zahajuje prodej nového projektu Viladomy Dubeč. Byty 3+kk zde nabízí již za 2,6 mil. Kč vč. DPH! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


EKOSPOL zahajuje prodej nového projektu Viladomy Dubeč. Byty 3+kk zde nabízí již za 2,6 mil. Kč vč. DPH!


12.03.2012, Praha – EKOSPOL, přední česká developerská společnost, dnes zahajuje prodej dalšího rezidenčního projektu. Bytový areál Viladomy Dubeč nabídne celkem 123 vysoce kvalitních nových bytů ve čtyřech tří až čtyřpodlažních viladomech. Ceny nových bytů v Dubči začínají již na 36 tisících korunách za metr čtvereční vč. DPH a například byt 3+kk tu stojí neuvěřitelných 2,6 mil. Kč včetně daně!

Výstavba projektu Viladomy Dubeč by měla být zahájena již na podzim letošního roku, první obyvatelé by se pak do nových bytů mohli stěhovat na podzim 2013.

EKOSPOL vybízí klienty: Porovnávejte vždy konečné ceny!
Ceny bytů v novém projektu nastavil EKOSPOL již tradičně jako nejnižší v rámci všech srovnatelných bytů v okolí. Byt 1+kk zájemci koupí za 1,4 mil. Kč, byt 2+kk za 1,9 mil. Kč a byt 3+kk dokonce za neuvěřitelných 2,6 mil. Kč včetně aktuálně platné DPH.

„Zejména v poslední době se doslova roztrhl pytel s nejrůznějšími pochybnými slevami v řádech statisíců korun či desítek procent. Chceme proto všechny zájemce o nové byty varovat, aby u různých developerů vždy porovnávali srovnatelné – tedy až konečné ceny bytů včetně DPH a při stejném způsobu financování. Často se totiž stává, že developerem deklarované obrovské slevě předcházelo nejprve významné zdražení, případně je tato sleva dána jen chytře nastavenými splátkami, kdy klienti musí zaplatit celou kupní cenu hned při podpisu smlouvy. Financují-li bydlení např. formou postupných splátek nebo hypotékou, byt se jim o statisíce prodraží,“ upozorňuje Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Na všechny byty v projektu Viladomy Dubeč se pochopitelně vztahuje dlouhodobá Záruka nejnižší ceny! Pokud jakýkoli zájemce nalezne levnější srovnatelný byt od konkurenčního developera, EKOSPOL tuto nižší cenu dorovná a ještě klientovi poskytne další slevu ve výši 50 000 Kč.

Koncepce projektu
Bytový areál Viladomy Dubeč tvoří čtyři tří až čtyřpodlažní viladomy s celkem 123 novými byty
o dispozicích 1+kk až 4+kk. Každý byt má balkon či terasu, u bytů v přízemí jsou navrženy nádherné předzahrádky. Většina bytů poskytuje z balkonů a jižně situovaných teras krásný výhled na téměř celou Dubeč, jednu z nejmalebnějších městských částí v Praze.

Milovníky přírody a aktivního trávení volného času jistě nadchne bezprostřední blízkost celkem tří chráněných území - lomu Rohožník, soustavy rybníků Lítožnice a přírodního parku Říčanka. Velkou výhodou Dubče je vedle nesporného přírodního bohatství i kompletní občanská vybavenost s dostatkem kulturního a sportovního vyžití. Přímo v obci se nachází zdravotní středisko, lékárna, mateřská a základní škola, řada obchodů, několik restaurací a supermarket. Obchodní centrum Europark Štěrboholy je navíc vzdáleno pouhých 5 minut jízdy.Kontakt:

Milan Jankovský
PR & marketing
marketing.2@ekospol.cz
www.ekospol.cz/?utm_source=tiskovky
602124696
233372021


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 3. 2012 13:09
Kategorie: Reality
Název zdroje: EKOSPOL a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodáváme nejlevnější nové byty po celé Praze! 1+kk za 1,4 mil., 2+kk za 1,9 mil., 3+kk za 2,6 mil. Kč! Výrazné slevy na byty na Barrandově, v Dubči, Kyjích, Uhříněvsi, Písnici a Měcholupech. 20 let na špičce trhu, 8 000 klientů. Stavíme výhradně z vlastních finančních prostředků - 100% jistota dokončení stavby!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.