EKOSPOL zahajuje prodej bytového areálu Vilapark Uhříněveská obora | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


EKOSPOL zahajuje prodej bytového areálu Vilapark Uhříněveská obora


19.09.2011, Praha – Přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. dnes oficiálně zahájila prodej dalšího rezidenčního projektu. Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora nabídne celkem 151 vysoce kvalitních nových bytů v pěti tří až pětipodlažních viladomech v těsném sousedství chráněné Obory v Uhříněvsi.

Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora je koncipován jako rezidenční projekt nabízející nejlevnější rodinné bydlení v celé Praze. Na všechny byty v projektu Vilapark Uhříněveská obora se vztahuje dlouhodobá výzva společnosti EKOSPOL nazvaná Záruka nejnižší ceny! Pokud jakýkoli zájemce nalezne levnější srovnatelný byt od konkurenčního developera, EKOSPOL tuto nižší cenu dorovná a ještě klientovi poskytne další slevu ve výši 50 000 Kč.

„Ceny bytů v bytovém domě D, jejichž prodej dnes zahajujeme, dosahují v průměru 39 400 Kč za metr čtvereční včetně DPH. V praxi to znamená, že byt 1+kk koupí zájemci již za 1,4 mil. Kč, 2+kk za 1,8 mil. Kč a 3+kk za 2,9 mil. Kč,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Výstavba projektu Vilapark Uhříněveská obora by měla být zahájena na jaře příštího roku, první obyvatelé by se do nových bytů mohli stěhovat již v létě 2013.

Koncepce projektu
Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora vyroste mezi ulicemi Bečovská a V Bytovkách v těsném sousedství chráněného lesního porostu Obora v Uhříněvsi. Bude tvořen pěti viladomy s třemi až pěti nadzemními podlažími, které se stanou harmonickým propojením bytových a rodinných domů v sousedství a nabídnou nádherný výhled na lesní oboru z většiny bytů. U bytů v přízemí jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, u bytů v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy. Dispozice bytů sahají od 1+kk (31 m2) až po 3+kk (80 m2).

Milovníky přírody a aktivního trávení volného času jistě nadchne bezprostřední blízkost více než 30 hektarů zalesněné plochy v přírodní památce „Obora v Uhříněvsi“ či docházková vzdálenost Podleského rybníka, třetího největšího rybníka v Praze, který je zejména v létě oblíbeným a vyhledávaným místem ke koupání.

EKOSPOL = objektivně nejlevnější a nejprodávanější nové byty v Praze!
Developerská společnost EKOSPOL je díky dlouhodobé strategii maximalizace obratu a zároveň minimalizace firemní režie developerem s jednoznačně nejlevnějšími novými byty v Praze. Ceny bytů začínají na 26 800 Kč za metr čtvereční včetně DPH a těmto cenám nemohou při objektivním srovnání konkurovat ani výrazně větší developeři.

Podle objektivních kritérií jsou byty od EKOSPOL a.s. zároveň nejprodávanějšími byty v Praze, což dokládá fakt, že EKOSPOL je jediným z velkých developerů, který má všechny dokončené byty neustále vyprodány.

EKOSPOL zároveň financuje všechny své rezidenční projekty výhradně z vlastních finančních prostředků bez použití bankovního či jiného cizího kapitálu. To dokládá např. i fakt, že pro své projekty zásadně nezakládá žádné účelově založené společnosti a za všechny své závazky vůči klientům ručí společnost EKOSPOL a.s. svým základním kapitálem. Unikátní finanční stabilitu společnosti dokládá i uznávané ratingové ocenění ČEKIA Stability Award, v němž EKOSPOL získal jako jediný rezidenční developer v Praze nejvyšší možné hodnocení AAA Excelentní a zařadil se mezi 100 nejstabilnějších českých firem ze všech oborů. Takovou jistotu svým klientům neposkytuje žádný jiný velký developer v Praze.Kontakt:

Milan Jankovský
PR & marketing
marketing.2@ekospol.cz
www.ekospol.cz/?utm_source=tiskovky
602124696
233372021


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 9. 2011 16:21
Kategorie: Reality
Název zdroje: EKOSPOL a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodáváme nejlevnější nové byty po celé Praze! 1+kk za 1,4 mil., 2+kk za 1,7 mil., 3+kk za 2,7 mil. Kč! Výrazné slevy na byty na Barrandově, v Kyjích, Uhříněvsi, Písnici, Měcholupech a Vinoři. 19 let na špičce trhu, 8 000 klientů. Stavíme výhradně z vlastních finančních prostředků - 100% jistota dokončení stavby!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.