Divizi Management Services ve společnosti TÜV SÜD Czech řídí Viktor Šaroch | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Divizi Management Services ve společnosti TÜV SÜD Czech řídí Viktor Šaroch


Praha 20. července 2011. Řízením divize Management Services v přední certifikační společnosti byl pověřen Mgr. Viktor Šaroch, PhD. Jeho hlavním úkolem je rozvoj portfolia stávajících a nových služeb TÜV SÜD v tomto oboru.

Viktor Šaroch nastoupil do společnosti TÜV SÜD Czech v březnu 2011 na pozici Business Area Manager pro oblast vybraných systémů ISO a s platností od července převzal řízení divize Management Services. Kromě monitorování a zlepšování současných procesů poskytování systémových certifikací patří mezi jeho nové úkoly rozvoj certifikace systému hospodaření s energií podle standardu EN 16001, včetně výstavby procesu, vybudování kapacit a následné akreditace. Jeho výhodou je zkušenost z jiných certifikačních firem – je kvalifikovaným auditorem pro systémy managementu kvality, bezpečnosti práce, environmentu a společenské odpovědnosti. Kromě toho je i ověřovatelem skleníkových plynů a zpráv trvalé udržitelnosti.

„Velkou předností TÜV SÜD v České republice je její široký záběr rozmanitých služeb pro podnikatelský sektor. V konkurenčních společnostech jsou procesy poskytování služeb částečně nebo zcela odděleny. U nás je možné a přímo žádoucí, abychom byli všichni schopni nabídnout komplexní služby. Tento moment považuji za klíčový pro další rozvoj společnosti TÜV SÜD Czech,“ uvádí ke svému jmenování a plánovaným cílům nový ředitel divize Management Services.

Před nástupem do TÜV SÜD Czech pracoval Šaroch v certifikační společnosti na pozicích auditora, školitele, ověřovatele, Business Development Managera a v letech 2006 až 2008 také jako výkonný ředitel a jednatel. Viktor Šaroch vystudoval přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, obor ochrana životního prostředí a na Vysoké vojenské škole pozemního vojska ve Vyškově pote získal doktorát zaměřený na environmentální management. Je ženatý, má osmiletou dceru a mezi jeho zájmy patří sport, hudba a příroda.
Kontakt:

Kateřina Ječmínková
PR Specialista
katerina.jecminkova@tuv-sud.cz
http://www.tuv-sud.cz/
+420 725 308 486
+420 239 046 869


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 7. 2011 8:44
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: TÜV SÜD Czech s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost TÜV SÜD je světově uznávanou autoritou v oblastech konzultace, testování, inspekce, certifikace a vzdělávání. S více než 600 pobočkami po celém světě dosahuje obratu přes 1,27 mld. eur ročně.

V ČR působí TÜV SÜD od roku 1995, a to v devíti regionálních kancelářích. Svým klientům společnost TÜV SÜD nabízí široké portfolio služeb od oceňování nemovitostí podle mezinárodních a náročných standardů, certifikace výrobků, služeb a systémů managementu přes inspekční činnosti, testování a schvalování vozidel, počítačové simulace, konzultační služby až po odborné vzdělávání.

Více informací: http://www.tuv-sud.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.