Český Michael Jackson nastaví 4 tváře v Hradci Králové | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Český Michael Jackson nastaví 4 tváře v Hradci Králové


Hradec Králové – Hradečáky a případné návštěvníky čeká přihlížení pokusu o rekord. Do zdejšího Denoche Music Hall míří netradiční show - jeden showman má za úkol připomenout posluchačům velikány hudby 20. století. K vidění přímo na jevišti bude Michael Jackson show, Boney M revival a Freddie Mercury show z legendární kapely Queen. Imitátor alias Petr Pan završí kvarteto vystoupení živým hodinovým koncertem. Akce se uskuteční v sobotu 24. března 2018 od 19:00.

„Specializujeme se na netradiční kulturní a sportovní akce a toto zvláštní kvarteto nám přijde více než vhodným kandidátem,“ říká organizátor Oldies Night Live Petr Hochman. Přijďte se na show podívat do Denoche Music Hall – relativně nový klub naleznete za obchodním domem Kaufland v Pilnáčkově ulici.

Vstupenky lze koupit v síti Ticketportal nebo na www.petr-pan.cz nebo přímo na místě. „Vstupenky jsou již v prodeji,“ potvrdil organizátor Petr Hochman a připomněl, že na webových stránkách lze též nalézt podrobný program všech show a další doplňující informace. „Obzvlášť se těšte na vystoupení Michaela Jacksona, které bude doprovázeno krom tanečníků a spoustou dobových kostýmů i videoprojekcí, kterou znají fanoušci této legendy z turné HIStory,“ vyzdvihl jednu z perliček organizátor.

„Oldies Night Live je zajímavý projekt. Jsem upřímně zvědav, jestli Petr Pan zvládne stát na jevišti prakticky 4 hodiny a ještě víc mě zajímá ztvárnění tolika rolí jedním člověkem,“ říká Karel Slezák, nadšenec, který má vstupenku zakoupenou již půl roku dopředu.


Petr Hochman
Kontakt:

Petr Hochman
organizátor Oldies Night Live
petr.hochman@ph7.cz
www.petr-pan.cz
777 179 747


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 3. 2018 12:24
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
ph7.cz - Petr Hochman
www.ph7.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.