Broumovsko hlásí rekordní zájem turistů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Broumovsko hlásí rekordní zájem turistů


Broumovsko – Klášter, barokní kostely i unikátní příroda Adršpašsko-teplických skal na Broumovsku se letos těší mimořádnému zájmu turistů. Místní jsou přesvědčeni, že je to předně kvůli tomu, že oblast je turisticky atraktivní a nabízí široké spektrum vyžití.

„Zájem turistů je letošní léto opravdu znát, je plno v místních obchodech, restauracích i v našich kostelech,“ vtipkuje broumovský děkan Martin Lanži, který spolupořádá akci Léto otevřených kostelů, díky níž mají návštěvnici regionu možnost vychutnat si atmosféru skupiny osmi barokních kostelů známých mistrů Dientzenhoferových i mimo konání bohoslužeb.

Zájem turistů předčil očekávání i místních podnikatelů. „Pokud si u nás v restauraci nyní lidé skutečně chtějí sednout a nečekat, všem doporučujeme, aby si místa rezervovali,“ potvrzuje Pavel Netík z Meziměstí, který zde provozuje staročeskou restauraci Švejk. Podobně jako Lanži je přesvědčen, že je to předně kvůli tomu, že oblast má co nabídnout jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.

„Letos už mi opět děkovalo nesčetně známých a přátel, že při plánování dovolené v Česku dali na mé doporučení jet právě na Broumovsko a byl to pro ně nezapomenutelný zážitek, který si rádi v budoucnu znovu zopakují,“ sděluje europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který region dlouhodobě podporuje a láká předně na nevšední návštěvu zmiňovaných kostelů.Více informací:

https://www.broumovsko.cz/

https://youtu.be/imsDC7Eb3ts - Videoklip Broumovsko - Boží klid. Ohromí a okouzlí.

https://www.zdechovsky.eu/aktuality/broumovske-kostely-letos-lakaji-na-prvni-opravy

Kontakt:

Jitka Fialová
tisková mluvčí, PR manažer
fialova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420777022156
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 8. 2020 18:23
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2019 podruhé zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Je místopředsedou výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL), koordinátorem Evropské lidové strany ve výboru pro rozpočtovou kulturu (CONT), a dále působí ještě ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.