Bode se definitivně začlenila do struktury HARTMANN – RICO | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bode se definitivně začlenila do struktury HARTMANN – RICO


Společnost HARTMANN – RICO plně do své struktury začlenila české zastoupení Bode Chemie, a převzala tak veškeré její obchodní aktivity. Dokončila tím proces integrace, který odstartoval před dvěma roky, kdy skupina HARTMANN odkoupila 100procentní podíl Bode Chemie od společnosti Beiersdorf AG.

Akvizicí Bode Chemie, která se specializovala na výrobu hygienických a dezinfekčních přípravků pro zdravotnický personál, získala společnost HARTMANN – RICO výhodnou produktovou a odbornou synergii.
„Získáním Bode jsme významně posílili své postavení na poli dezinfekčních prostředků a zvýšili hodnotu svých služeb určených zákazníkům z řad zdravotnických zařízení. Ve spojení s našimi výrobky pro jednorázové operační krytí tak nyní můžeme nabídnout komplexní řešení pro prevenci nozokomiálních infekcí, na které se dlouhodobě zaměřujeme,“ uvedl Ľubomír Páleník, generální ředitel a předseda představenstva HARTMANN – RICO
Kontakt:

Irena Malá
PR manažerka
irena.mala@hartmann.info


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 2. 2011 20:46
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: HARTMANN-RICO (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost HARTMANN-RICO a.s. je nejvýznamnějším výrobcem a distributorem zdravotnických prostředků
a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem
v Heidenheimu v SRN. HARTMANN-RICO je prostřednictvím své dceřiné společnosti aktivní i na území Slovenské republiky, se sídlem v Bratislavě. V České republice má společnost tři výrobní závody: závod Veverská Bítýška, Havlíčkův Brod a Chvalkovice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.