Algotech BSC se stal členem ICT Unie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Algotech BSC se stal členem ICT Unie


Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, úspěšně působící v oblasti kontaktních center, podnikových informačních systémů, unifikované komunikace, přenosu videa a datových služeb, se od 1. 6. 2011 stala členem ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací.

„Členství v ICT Unii je pro nás jednak platformou pro výměnu informací a zkušeností a prostorem pro nová partnerství, jednak chápeme ICT Unii jako významného hráče ovlivňujícího oblast ICT v České republice s možností rozhodující měrou přispět ke zvyšování významu ICT platformy a posilování konkurenceschopnosti ČR,“ uvedl František Zeman, generální ředitel společnosti Algotech BSC. „Věřím, že toto členství přinese užitek oboustranný, protože naše společnost je připravena aktivně se zapojit do aktivit ICT Unie a podporovat její záměry.“

„Jsme potěšeni tím, že členem ICT Unie se stala další renomovaná firma, i tím, že je to právě společnost Algotech BSC, která se vyznačuje odborností ve velmi perspektivních oblastech. Je patrné, že naše názory na další směřování ICT sektoru a jeho klíčovou roli v ekonomice ČR se v podstatě shodují. I proto se těšíme na intenzivní zapojení této společnosti do činnosti ICT Unie,“ prohlásil Svatoslav Novák, prezident ICT Unie.

ICT Unie má k dnešnímu dni 77 řádných a osm čestných členů.
Kontakt:

David Čapek
PR Manager
d.capek@liberal-agency.cz
242 418 319


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 6. 2011 18:36
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Liberal Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Reklamní a PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.