Pozvánka na tiskovou konferenci po kulatém stolu na téma: „Může nám sociální podnikání pomoci v době rostoucí nezaměstnanosti?“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková konference


Pozvánka na tiskovou konferenci po kulatém stolu na téma: „Může nám sociální podnikání pomoci v době rostoucí nezaměstnanosti?“


Datum, čas a místo konání

30. 11. -0001 0:00 | Café Rozmar, Trojická 386/1, Praha 2

Pozvánka

Nová ekonomika, o.p.s. si Vás dovoluje srdečně pozvat na tiskovou konferenci, která proběhne v prostorách sociálního podniku

Café Rozmar, Trojická 386/1, Praha 2,

25. března 2010, v 11.00.


Záštitu nad kulatým stolem převzal Jan Wiesner, viceprezident Hospodářské komory České republiky a předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev.

Kulatý stůl proběhne za účasti zástupců jednotlivých politických stran, zástupců SČMVD a několika zástupců sociálních podniků. Účast potvrdili zástupci těchto stran:

ODS - Dagmar Molendová

ČSSD - Vladimít Špidla

TOP 09 – Martin Plíšek

Strana zelených – Jiří Čáslavka

Věci veřejné – Jana Pařízková

KDU-ČSL - Marián HošekKulatý stůl se zaměří především na témata:

1. jak můžou sociální podniky pomoci zvyšovat zaměstnanost

2. v čem je zaměstnávání v sociálních podnicích odlišné

3. co pro to mohou udělat politické stranyTiskové konference se zúčastní zástupci politických stran, představitelé tří sociálních podniků a zástupci Nové ekonomiky.

Tiskovou konferenci bude moderovat Petr Sokol z Nové ekonomiky.Kulatý stůl organizuje v rámci projektu TESSEA Nová ekonomika, o. p. s.

Projekt Tematická síť pro sociální ekonomiku je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.
Kontakt:

Gabriela Kurková
Mainstreanig
gabriela.kurkova@nova-ekonomika.cz
257 223 001
Vydáno: 23. 3. 2010 17:43
Kraj: Praha
Název zdroje: Nová ekonomika, o.p.s. (ověřený zdroj [?])

Popis zdroje:
Nová ekonomika byla založena za účelem iniciovat progresivní změny v oblasti ekonomické, enviromentální a sociální. Tento účel naplňuje prostřednictvím hledání a prosazování inovativních ekonomických nástrojů s pozitivními etickými a sociálními dopady. Jde o propagaci ekonomiky, která podporuje pozitivní trendy ve společnosti a napomáhá společenským změnám. Nová ekonomika vyhledává ekonomické modely a přístupy, které sledují sociální a ekologické cíle a zároveň vytvářejí zisk.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.