Primky budou měřit čas českým olympionikům | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Primky budou měřit čas českým olympionikům


Čeští olympionici, kteří budou reprezentovat v Londýně, dorazí na závody včas. Každý člen výpravy totiž bude nosit na ruce české hodinky PRIM, vyrobené společností ELTON hodinářská, a.s. z Nového Města nad Metují. Speciální sběratelská edice, která vznikne ve čtyřech variantách, bude k dispozici i fanouškům.

ELTON hodinářská se stává novým oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu. Už nyní si mohou zájemci koupit za 4 800 Kč verzi PRIM CZECH TEAM. Vodotěsné hodinky se švýcarským quartzovým strojkem a ocelovým pouzdrem o průměru 43 milimetrů budou k dispozici v několika barevných provedeních.

Vodotěsné budou i hodinky určené pro olympijskou výpravu s označením PRIM CZECH TEAM II. Představeny budou v následujících měsících.

Před začátkem olympijských her v Londýně budou na trh uvedeny ještě dva typy hodinek. Opravdovou sběratelskou lahůdkou budou PRIM IGEN 45, kterých se vyrobí pouhých 50 kusů. Na boku pouzdra hodinek bude vyfrézován nápis „OH 2012 LONDON“. Zadní víko, na které je možné vyfrézovat jméno budoucího majitele, umožní průhled na mechanický strojek PRIM, kalibr 98. Přední konvexní sklo bude ze safíru.

Do nejvyšší kategorie spadají luxusní PRIM Diplomat 40 v číslované limitované stokusové edici. Z ní „odčerpají“ část všichni čeští sportovci, kteří získají v Londýně medaili. Společenské hodinky s mechanickým strojkem PRIM, kalibr 98, vynikají ocelovým pouzdrem o průměru 40 milimetrů, safírovým cylindrickým sklem a opět s průhledem zadního víka, na kterém bude vyfrézován nápis „OH 2012 LONDON“.

Všechny čtyři typy hodinek PRIM, které ELTON ve spolupráci s ČOT dodá, se téměř kompletně vyrábí v České republice. ELTON hodinářská, se svojí značkou PRIM je jednou z mála světových firem, která dokáže vyrobit mechanické hodinky, včetně strojků, v jedné továrně.

„Design a mechanické vlastnosti jsme pečlivě připravovali více jak šest měsíců. S olympijským hnutím nás spojují hodnoty, které vyznáváme, zejména tradice, smysl pro fair play a ochota tvrdě pracovat na tom být nejlepší,“ říká za ELTON hodinářská Jiří Helikar, člen představenstva. „Čeští sportovci budou nosit české hodinky. Je skvělé, že si je mohou koupit i naši fanoušci. Je to logické spojení,“ uvedl Milan Jirásek, předseda Českého olympijského výboru.
Kontakt:

Adéla Dittmannová
PR manager
dittmannova@ibc.cz
www.prim.cz
737650721


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 9. 2011 15:13
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: E-centrum (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.