Místa na semináři ECR „Efektivní spolupráce mezi dodavateli a obchodníky“ se rychle plní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Místa na semináři ECR „Efektivní spolupráce mezi dodavateli a obchodníky“ se rychle plní


Zajímají Vás nejmodernější postupy v procesech dodavatelského řetězce? Chcete se seznámit s novými metodami spolupráce mezi výrobci, logistickými společnostmi a maloobchodníky? Máte zájem získat nové kontakty z oblasti obchodu? Nezmeškejte jedinečnou příležitost zúčastnit se semináře ECR - počet míst je omezen – registrujte se včas!

Neprofitní sdružení Česko-Slovenská iniciativa ECR, jehož cílem je svou činností napomoci ke zvýšení efektivity a snížení nákladovosti v procesech dodavatelského řetězce, pořádá, pod patronací Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, unikátní seminář „Efektivní spolupráce mezi dodavateli a obchodníky“. Akce se bude konat dne 15. září 2011 od 14:00 do 17:00 v prostorách galerie Černá Labuť v Praze.

Registrace je možná na této stránce: https://www.surveymonkey.com/s/GKN8NS9

Speciálním hostem bude pan Jan Somers, ředitel organizace GS1 BelgiLux, který posluchače uvede do problematiky efektivity vztahů mezi výrobci a řetězci. Podělí se o zkušenosti z využívání ECR postupů v Belgii a Lucembursku a na konkrétních případových studiích předvede výsledky projektů spolupráce mezi dodavateli a obchodními řetězci.

Neméně zajímavými budou též přednášky lídrů pracovních skupin Česko-Slovenské iniciativy ECR, kteří účastníky zasvětí do projektů probíhajících v České a Slovenské republice.

Závěrem je nutno dodat, že seminář je pro registrované účastníky zdarma.

O ECR:
Iniciativa ECR (Effective Consumer Response) je společnou aktivitou obchodních řetězců, výrobců a dodavatelů. Jejím hlavním úkolem je zvýšit efektivitu a snížit nákladovost v rámci dodavatelského řetězce. Principem činnosti ECR je intenzívní spolupráce jednotlivých členů na optimalizaci procesů v odvětví obchodu a logistiky.

Iniciativa dodavatelů a obchodních řetězců ECR vznikla v polovině devadesátých let jako odpověď na změny v řízení dodavatelských řetězců, v souvislosti se zaváděním moderních postupů a využíváním informačních technologií. ECR Europe je iniciativou mezinárodní, která je složena z jednotlivých národních organizací a díky tomu jednotlivé státy čerpají zkušenosti a materiály z mnoha zemí. V České republice a na Slovensku působí od roku 2001 a od počátku roku 2011 zabezpečuje její administrativní zázemí a koordinaci GS1 Czech Republic.
Kontakt:

Kateřina Teplá
Koordinátor projektů
tepla@gs1cz.org
http://www.ecr.cz
227031269


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 9. 2011 10:50
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: GS1 Czech Republic (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
GS1 je nejvýznamnější organizací zabývající se tvorbou globálních standardů identifikace a jejich implementací s cílem zvýšit efektivitu a transparentnost logistických a dodavatelsko-odběratelských řetězců na globální, ale zároveň také mezioborové úrovni. GS1 Czech Republic je jediným autorizovaným pracovištěm v České republice, kde je možno se zaregistrovat do systému GS1. Systém GS1 je ucelený soubor mezinárodně platných standardů pro automatickou identifikaci a přenos informací o identifikovaných položkách, službách, objektech nebo subjektech. Jde o systém, který je v současné době nejrozšířenějším standardem v rámci globálního logistického řetězce na světě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.