Autoporadce prodává v e-aukcích i autobusy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Autoporadce prodává v e-aukcích i autobusy


Ostrava, 31. srpna 2011 – Autoporadce, úspěšná společnost z pořadu České televize Den D, dosáhla v měsíci srpnu historických úspěchů. Kromě rozšíření partnerské sítě prodejců e-aukčních služeb a zahájení e-aukcí realit, prodala ve veřejném systému AutoAukce.com spolu s celou řadou osobních vozidel, poprvé také autobus. A to rovnou dva luxusní MANy za téměř dva a čtvrt milionu korun.

Jednalo se o dálkové autobusy semilské dopravní společnosti Bus Line, a.s. ve stáří šesti let, které měly každý najeto necelý jeden a půl milionu kilometrů. „Inzerovali jsme je v našem systému AutoAukce.com zhruba měsíc,“ říká PR manager společnosti Autoporadce Petr Adam. „Zájem o autobusy byl téměř okamžitý, ale původní vyvolávací cena, stanovená prodávajícím na více než jeden a čtvrt milionu korun za jeden autobus, se ukázala jako vysoká. Nejen proto jsme po dohodě v dalších kolech cenu snižovali o 200 tisíc korun,“ doplňuje Adam. Konečná cena jednoho MANu, za kterou se oba prodaly, byla 1,1 mil. Kč.
V současnosti Autoporadce ve veřejné internetové dražbě AutoAukce.com nabízí hned několik desítek dalších autobusů Scania, Mercedes-Benz a MAN od společnosti Student Agency. „Věříme, že i s proslulými žlutými autobusy budeme v prodeji úspěšní,“ prohlašuje ředitel Autoporadce Ivan Doubek. „Prodané autobusy MAN a dříve třeba i nákladní Tatra, dokazují, že veřejný e-aukční systém AutoAukce.com může být úspěšný nejen na poli osobních automobilů, pro které byl budován,“ dodává Doubek.
Veřejná internetová dražba vozidel probíhá pravidelně každý pátek od 10 hodin na adrese www.AutoAukce.com na Ministerstvem vnitra atestovaném software PROe.biz. Zajímavostí také je, že aktuálně se v nabídce automobilů objevuje rovněž vůz Infiniti FX35 od známé investorky pořadu Den D a spolumajitelky Autoporadce, Dany Bérové.Kontakt:

Petr Adam
PR&Marketing Manager
petr.adam@autoporadce.com
www.autoporadce.com, www.facebook.com/AUTOPORADCE
602528239
558271565


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 8. 2011 19:40
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: AUTOPORADCE s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Autoporadce vznikla v roce 2009. Ředitelem a jednatelem ryze české společnosti je Ing. Ivan Doubek, který se problematikou e-aukcí zabývá od roku 2004. Spoluvlastníky společnosti jsou i investoři pořadu České televize Den D Dana Bérová a Michael Rostock-Poplar. Společnost disponuje týmem zkušených odborníků v oblasti motorových vozidel, elektronických aukcí, realit i pojištění. Vizí firmy je být největší e-aukční systém nákupu a prodeje motorových vozidel pro všechny soukromé i právnické osoby se všemi potřebnými doprovodnými službami. Zároveň provozuje a neustále zdokonaluje e-aukční systém nákupu a prodeje realit a jiných komodit a systém úsporných nákupů pomocí e-aukcí. Vše s potřebnými doprovodnými službami – pojištění, financování, právní servis. Veškeré služby, včetně prodeje vozidel, poskytuje společnost také formou tzv. náhradního plnění.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.