Horsefeathers FMX Jam 2011 - detailní program update | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Horsefeathers FMX Jam 2011 - detailní program update


Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce – to je Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem 6. Opět se můžete těšit na jezdce z celého světa, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. VSTUP ZDARMA!!! Tento krátký update Vám přináší další detailní informace o programu a JAMU.

FMX Jam - highlights
• V úterý 2.8. se všichni jezdci zúčastní Phoenix – Zeppelin Freeride session. Budou celý den jezdit ve volném terénu, užívat si hliněných odrazů a hledat nové stopy a nepokořené skoky. Na freeridu se jezdci hodnotí navzájem. Každý z nich má jeden hlas. Jezdec s největším počtem hlasů vyhrává Phoenix – Zeppelin Freeride.
• Ve Freestyle Parku v Modřanech se ukáže 16 jezdců freestyle motocrossové špičky. FMX Jam bude rozdělený na 3 fáze. Hlavním oceněním je SNICKERS Nutcase Best Trick. Jezdci se hodnotí navzájem, ale vy můžete mít velký vliv na volbu vítěze vaším potleskem ,nebo ohlasem!
• Na FMX Jamu si budete moc dobře a levně nakoupit. Na místě bude Horsefeathers letní výprodej, nová kolekce týmu FMX4Ever, nebo stánek na pořádný brýle od Electric za super ceny. Můžete soutěžit v Nutcase zóně, surfovat po netu v internetové kavárně seznam.cz ,nebo si dát vychlazený pivko a pořádnej párek na stánku.
• Po akci bude jako obvykle autogramiáda s jezdci, kterou si nesmíte nechat ujít! Originální plakát Horsefeathers FMX Jam s podpisem všech jezdců je nejlepší suvenýr!
• Na večer vás čeká pořádný punkový mejdan, který živě rozjedou “The Rocket Dogz” a “Queens of Everything”. Po 22:00 se přesuneme do podpalubí lodě,na FMX4Ever party, kde rytmus převezmou DJ’s Robot a Jorgos. Kdyby vám to nestačilo, tak v půl 3 nás vyzvedne párty bus, který nás odveze do klubu La Mafia v centru Prahy, kde se bude pokračovat do rána.

VSTUP ZDARMA více v přiložené tiskové zprávě, aktuální info na www.fmxjam.cz a facebooku - www.facebook.com/fmxjam.

Ilustrační fotky v high-res ke stažení na http://www.maxmediapr.cz/presscentrum/fmxjam/100728_TZ_foto_FMX_Jam_volume%205.rar.

Více na www.maxmediapr.cz/press-centrum.








Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 7. 2011 9:36
Kategorie: Sport
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.