Studenta.cz spustila Kolej roku 2012, za dva dny 16 tisíc návštěv | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Studenta.cz spustila Kolej roku 2012, za dva dny 16 tisíc návštěv


Druhý ročník celostátní soutěže pro studenty Kolej roku 2012 spustil internetový magazín pro VŠ studenty Studenta.cz v pondělí 5. března. Během prvních dvou dnů zaznamenaly stránky www.kolejroku.cz více než 16 tisíc unikátních návštěv a 5 tisíc hlasujících.

Podle slov organizátora Koleje roku 2012 a ředitele Studenty Tomáše Rašnera se o propagaci soutěže postarali sami studenti. „Vůbec jsme nekomunikovali přesný čas spuštění soutěže – avízovali jsme pouze začátek týdne. Studenti si přesto již od pondělního rána webové stránky hlídali a jakmile bylo hlasování funkční, návštěvnost stoupala po tísících za hodinu.“ V pondělí okolo desáté hodiny večer návštěvnost překročila 11 tisíc uživatelů.

Kolej roku 2012 je unikátní online a virální soutěž pro studenty, kteří mohou hlasovat pro nejlepší nebo nejhorší Kolej roku. Vítězné koleji po skončení soutěže v květnu přivezou organizátoři hlavní cenu – kolejní svačinku 10 000 piv Gabrinus 11° Excelent a 10 000 slaných krekrů TUC.
„Novinkou letošního ročníku jsou dvě další kategorie – Kolejní jízda, kam mohou studenti posílat svá party videa, a Kolejní pokoj. V něm se hodnotí nejlepší fotografie studentských pokojů. Tato podkategorie běží na partnerském serveru iDNES.cz a Rajče.net,“ doplnil Tomáš Rašner.

Cílem soutěže je nejen najít v České republice tu nejlepší vysokoškolskou kolej, ale také motivovat studenty, aby vytvořili komunitu a společně pro svůj “přechodný domov“ hlasovali. Díky novým podkategoriím mohou navíc šířit fotky pokojů a videa vlastními silami prostřednictvím sociálních sítí.

Vydavatelství Studenta Media s.r.o. je jedničkou v oslovování VŠ studentů na českém trhu. Magazín Studenta vychází kromě internetové verze i v tištěné podobě nově 6x ročně v nákladu 45 000 ks s distribucí po celé ČR. Do stejné skupiny patří facebooková agentura FacebookExpert.cz, která se specializuje na marketing a vývoj aplikací pro sociální sítě.

---

Kontakt:
Martina Čmielová
PR manažer
tel.: +420 777 087 320
e-mail: martina.cmielova@studenta.cz
web: www.studenta.cz, www.kolejroku.cz
Kontakt:

Martina Čmielová
PR manažer
martina.cmielova@studenta.cz
www.studenta.cz
+420 777 087 320


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 3. 2012 13:41
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Studenta Media s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Studenta Media je jednička v oslovování vysokoškolských studentů a mladých lidí. Na českém mediálním trhu působí od roku 2006.
Provozuje nejnavštěvovanější redakční online magazín pro studenty www.Studenta.cz a vydává tištěný časopis Studenta, který od března 2012 vychází nově 6x ročně v nákladu 45 000ks (dříve pouze 4x ročně).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.