Nový produkt pro energetický trh - ACMart | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový produkt pro energetický trh - ACMart


Softwarová společnost Unicorn Systems uvedla na trh nový produkt pro oblast energetiky – systém ACMart, monitorující prvky přenosové soustavy. Unicorn Systems tak rozšířil nabídku svých řešení pro energetiku.

Společnost Unicorn Systems uvedla v říjnu na energetický trh nový produkt – informační systém ACMart, který zajišťuje vyšší spolehlivost a bezpečnost přenosových soustav a optimalizaci údržby a obnovy.

Hlavními funkcemi systému ACMart jsou prevence poruch a výpadků, identifikace jejich příčin, optimalizace údržby a obnovy, příprava vstupních dat pro řízení firemních rizik, stanovení limitů zatěžování přenosových objektů pro dispečerské řízení a sledování překročení výkonu v předávacích místech.

Klíčovým přínosem ACMartu je především schopnost zvýšit spolehlivost provozu (čímž se zmenšuje počet výpadků), snížení nákladů na obnovu a údržbu a rychlá návratnost investice. Nový produkt zároveň pracuje plně v souladu s nejnovějšími trendy inteligentních přenosových sítí a CIGRE iniciativ.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.
Kontakt:

Eva Fousková
eva.fouskova@vigproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 11. 2011 10:04
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: VIG Production s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost VIG Production s.r.o. je česká agentura, která Vám poskytne komplexní služby nejen v oblasti kulturních, společenských akcí, ale také mediálních a PR služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.