xBizon, s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


xBizon, s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


ECOENERGY sdružuje pod hlavičkou AdActive nejvýznamnější české weby o energetice a ekologii

Česká mediální agentura AdActive představuje nové uskupení internetových projektů ECOENERGY, které vzniklo spojením nejčtenějších českých webů o energetice a ekologii. Nový balíček je určen zadavatelům on-line reklamy z řad mediálních agentur, internetových obchodů a firem.

Ceny energie poradí, jak snížit ceny elektřiny a plynu

Společnost xBizon, s.r.o., provozovatel internetového magazínu o úsporách energií Nazeleno.cz (www.nazeleno.cz), dnes spustila internetový projekt Ceny energie (www.cenyenergie.cz). Nový server radí českým domácnostem, jak snížit účet za elektřinu, plyn, vodu i teplo. Součástí webu je nezávislé srovnání nabídek dodavatelů, praktické zkušenosti čtenářů i webový magazín s aktuálními informacemi.

Krámky.cz v novém, oslovují stále více prodejců

Unikátní obchodní platforma Krámky.cz (www.kramky.cz) změnila podobu své titulní strany a svým zákazníkům přináší také další změny. Server, který poskytuje drobným prodejcům ojedinělou možnost zdarma si založit vlastní internetový obchod, tím přechází do ostrého provozu. Již dnes jeho služeb využívají stovky aktivních obchodů.

Nákupy na internetu: lidé volí dobírku, platební karty se neprosadily

Drtivá většina dodávek zákazníkům je v českých e-shopů stále realizovaná dobírkou. Platby kartou jsou málo časté a elektronické platební metody dokonce ustupují do pozadí. To alespoň vyplývá ze závěru průzkumu internetového magazínu NetShopper.cz (www.netshopper.cz), který zkoumal data tuzemských e-shopů.

Nejpopulárnější zelená témata v roce 2009

Největší český magazín z oblasti úspor energií a zdravého životního stylu Nazeleno.cz (www.nazeleno.cz) zveřejnil seznam nejžádanějších témat v roce 2009. Podle předpokladů mu vévodí dotační program Zelená úsporám, když informace o něm hledalo na stránkách časopisu přes 300 000 návštěvníků. Velké popularitě se těší také téma solární energie a biomasy.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.