Region, spol s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Region, spol s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Jižní Morava - ideální místo pro teambuilding

Jižní Morava – jedna z nejvyhledávanějších destinací pro realizaci firemních teambuildingů v ČR! Společnost Region z Kyjova, zabývající se přípravou firemních akcí na klíč zaznamenává stále rostoucí zájem o služby a lokality na jižní Moravě. V letošním roce již zrealizovala firemní meetingy pro bezmála dvě stovky spokojených zákazníků, z nichž většina využila služby zážitkového a ubytovacího komplexu Bukovanský mlýn*** v Bukovanech u Kyjova, který společnost sama provozuje.

Prodej zahraničních pobytů s vlastní dopravou roste

Veškeré ekonomické hrozby a obavy se nevyplnily! Alespoň co se týče prodeje zahraničních dovolených s vlastní dopravou. Jak uvedla společnost Region, provozující cestovní kancelář Régio, dopadne letošní sezona, co se týče zahraničí, v zelených číslech.

Jižní Morava stále nejoblíbenější destinací v ČR!

Jižní Morava stále nejoblíbenější destinací v ČR! Společnost Region, provozující na jihu Moravy vlastní ubytovací kapacity a cestovní kancelář Régio, plánuje po úspěšné sezóně 2010 navýšit počet prodaných pobytů v r. 2011 na 17 tisíc a opětovně tak učinit, s velkým náskokem, jižní Moravu nejoblíbenější destinací z pestré nabídky CK.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.