PR agentura Vesuv | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


PR agentura Vesuv


Poslední vydané tiskové zprávy


CANYON představil limitovanou edici s prvky graffiti

Společnost Canyon uvedla na trh limitovanou edici, která jedinečným způsobem propojuje moderní technologii a graffiti design. Nová řada produktů je určena zejména pro mladší generaci, i proto se Canyon rozhodl věnovat 5 % ze zisku na program pro pomoc dětem.

Prestigio obhájilo certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001

Praha, 30. 10. 2009 – Společnost Prestigio oznámila obhájení mezinárodních certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 14001. Tato recertifikace potvrzuje, že společnost zavedla a dodržuje standardy kvality, bezpečnosti a spolehlivosti a nadále při své činnosti usiluje o snižování zátěže na životní prostředí.

Prestigio DataRacer II od designéra Alfy Romeo

Praha, 10. 8. 2009 – Společnost Prestigio představila nový přírůstek do své produktové řady Racer – externí pevný disk Prestigio DataRacer II (DR2). Tento disk se podobně jako jeho předchůdce DataRacer I vyznačuje vysokým výkonem. Liší se od něj ale dravějším designem, který vytvořili návrháři z kyperského studia Demades Design pod vedením Nicolase Demadese. Ten se mimo jiné podílel na tvorbě designu aut italské značky Alfa Romeo a automobilů skupiny DaimlerChrysler.

Elegantní multifunkční ochranné obaly na iPhone 3G/S

Praha, 27. 7. 2009 – Společnost Prestigio představuje nové ochranné obaly na iPhone 3G/S a iPod Touch 2G. Vyrábějí se z pravé kůže a polyuretanu v deseti různých vzorech, jako např. nubuk, hadí a krokodýlí kůže. Ochranné obaly jsou prvním, ale zcela jistě ne posledním produktem v portfoliu značky Prestigio určeným pro Apple.

Elegantní flash disk ve tvaru zapalovače

Praha, 15. 7. 2009 – Společnost Prestigio uvedla na trh nový USB flash disk v designu luxusního zapalovače. Zajímavé provedení v černé barvě se stříbrnými nebo zlatými detaily dodává tomuto flash disku na exkluzivitě. Malý, kompaktní kovový disk se snadno stane stylovým doplňkem moderního muže.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.