OC Central Most | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


OC Central Most


Poslední vydané tiskové zprávy


Hurá na prázdniny s Central Most

Ve čtvrtek 30.6.2011 od 15 do 17 hodiny s dětmi oslavíme konec školního roku při Báječné maskotí show. Pro dospělé je na 17 hodinu připravena vernisáž výstavy fotografií Jana Hodače, známého uměleckého fotografa z Mostecka.

V Central Most „zamrznou“ lidé

V sobotu 21.5.2011 v 14.30 se uskuteční v Central Most neobvyklá kulturní akce - FREEZING. Několik desítek lidí na několik minut ustane v pohybu a vytvoří iluzi zamrznutí.

Tisíc a jedna noc v Central Most

Již více než tisíc nocí je pro zákazníky otevřeno obchodní centrum Central Most. Při této příležitosti si centrum připravilo netradiční módní show, plnou krásy, tance a živého zpěvu, která se uskuteční ve čtvrtek 12.5.2011 od 15 – 19 hodin.

Jaro plné překvapení v Central Most

Obchodní centrum Central Most si v období od 14.4 do 25.4.2011 připravilo pro své zákazníky velikonoční program plný her a soutěží pro děti a překvapení v podobě velikonočních dárků.

Střevotour 2011 míří do OC Central Most a Chomutov

Obrovská průchozí maketa tlustého střeva umožní návštěvníkům OC Central Most a Chomutov předat názornou formou informace o rakovině tlustého střeva a konečníku. Organizátorem projektu je občanské sdružení Onkomaják ve spolupráci s Nadací VIZE 97.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.