Ministerstvo pro místní rozvoj ČR | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Ministerstvo pro místní rozvoj ČR


Poslední vydané tiskové zprávy


Úloha ministerstva pro místní rozvoj v českém předsednictví EU

Ministerstvo pro místní rozvoj ponese v první polovině roku 2009 v době českého předsednictví odpovědnost za dvě oblasti: veřejné zakázky a kohezní politiku (politiku regionální soudržnosti). Příprava na roli předsednické země představuje těsnou spolupráci tzv."Trojky"- tří po sobě předsedajících zemí, tedy Francie, ČR a Švédska. Odbor kohezní politiky ministerstva pro místní rozvoj již proto zahájil spolupráci setkáním se švédským náměstkem ministra hospodářství Göranem Hegglundem, na kterém byla řešena témata českého a švédského předsednictví. Ministerstvo pro místní rozvoj se bude zabývat rozvojem regionů a systémů územního rozvoje, švédské ministerstvo hospodářství připravuje debatu nad rolí a rozvojem měst.

Výsledky z příjezdového cestovního ruchu za období leden - září 2007

Ministerstvo pro místní rozvoj zveřejnilo souhrnné výsledky exkluzivního výzkumu o příjezdovém cestovním ruchu za období leden – září 2007. Výsledky šetření potvrdily předchozí trendy v příjezdovém cestovním ruchu. Nejčastěji naši zemi navštívili turisté z Německa (24 %). Většina zahraničních turistů byla s návštěvou velmi spokojena.

Horská služba rekapituluje letní sezónu a připravuje se na zimu

Čelní představitelé Horské služby ČR, o.p.s. (HS) a Ministerstva pro místní rozvoj ČR dnes shrnuli letní sezónu v činnosti horské služby a představili plány a rozpočet na následující zimní období. Pohovořili také o aktuálních problémech, kterým horská služba čelí a o cílech, které si pro nadcházející období stanovila.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.