Lední krasobruslařská show Mistři na ledě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Lední krasobruslařská show Mistři na ledě


Poslední vydané tiskové zprávy


Mistři na ledě ukončili dobročinnou misi

V minulých týdnech se ve třinácti městech v Jihomoravském kraji bruslilo na umělém ledě. Brusle a zimní výbavu si s sebou nosili lidé, kteří si nenechali ujít krasobruslařskou show Mistři na ledě. Exhibice měla za úkol originální formou pobavit a upozornit na problémy, se kterými se potýkají neziskové organizace.

Mistři na ledě bruslí v neděli naposledy

Hodonín - Poslední krasobruslařské vystoupení za sebou mají Mistři na ledě, kteří bruslí na podporu neziskovému sektoru a chtějí originální formou pobavit diváky. V neděli „zamrzlo" náměstí Tomáše Garriqua Masaryka v Hodoníně. Na něm si po čtyřicetiminutovém programu mohli zabruslit také diváci.

Mistři na ledě předvedou své umění v Hustopečích

Hustopeče - Poslední dvě krasobruslařská vystoupení mají před sebou Mistři na ledě, kteří bruslí na podporu neziskovému sektoru a chtějí originální formou pobavit diváky. V sobotu pokryje umělý „ledová“ plocha parkoviště u nádraží v Hustopečích. Na ní si po čtyřicetiminutovém programu budou moci zabruslit také diváci.

Centrum Brna „zamrzne“ již zítra

Brno - Tento týden mají lidé v Jihomoravském kraji poslední možnost zabruslit si na umělém ledě v rámci charitativní akce Mistři na ledě. Ve čtvrtek vyvrcholí tato ojedinělá krasobruslařská show, která je oslavou sportu a podporou neziskovch organizací, na brněnském náměstí Svobody.

Tři náměstí v Jihomoravském kraji o víkendu „zamrznou“

Další krasobruslařská vystoupení ve třech městech na Jižní Moravě mají před sebou Mistři na ledě, kteří chtějí v rámci charitativní akce poukázat na problémy, se kterými se při své práci potýkají neziskové organizace. V pátek se ojedinělá lední revue na umělém ledě představí na Masarykově náměstí v Letovicích, o den později na náměstí 17. listopadu v Břeclavi a v neděli zakončí krasobruslařská show prodloužený víkend na náměstí Míru ve Veselí nad Moravou.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.