Kulturní Jižní Město, o.p.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Kulturní Jižní Město, o.p.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Ozvěny festivalu Jeden svět 2011 v KC Zahrada připravili studenti.

Na projekce festivalu dokumentárních filmů z nabídky festivalu Jeden svět se můžete přijít podívat ještě od 22. do 24. března do KC Zahrada na pražském Chodově. 13. ročník festivalu Jeden svět je v Praze sice u konce, ale před námi jsou ještě festivalové ozvěny. Promítat se bude v odlehlejších částech Prahy s cílem oslovit i ty diváky, kteří by si jinak na festivalové projekce cestu nenašli. Své sousedy a přátele na festival pozvou mladí dobrovolníci, studenti, kteří vytvořili tzv. Do It Yourself (DIY) týmy. Pod supervizí odborníků z vedení festivalu Jeden svět absolvovali sérii workshopů na téma organizace filmového festivalu a s nově nabytými zkušenostmi připravili celý program Ozvěn Jednoho světa ve „svých“ místech sami.

Václav Koubek po několika letech opět zazpívá dětem

Herec, režisér, písničkář a akordeonista Václav Koubek po několika letech vrací na pódium svůj písničkářský program pro děti. V sobotu 26. února v 15:00 zahraje v kulturním centru Zahrada na pražském Chodově pro děti a jejich rodiče písničky ze svého alba Já a můj táta, které věnoval dětem.

JABLKOŇ V ZAHRADĚ

Již počtvrté zahájí v KC Zahrada hudební sezónu v novém roce alternativní folk kapely Jablkoň. Praha 12. ledna 2011 - První lednový koncert v jihoměstské Zahradě již tradičně patří skupině Jablkoň. V pátek 14. 1. ve 20.00 si návštěvníci budou moct užít vystoupení slavné kapely, která za více než tři desetiletí své existence ochutnala snad od každého z hudebních žánrů

S rokem 2010 se KC Zahrada rozloučí Vánočním odpolednem a beatboxovou dílnou

Kulturní centrum Zahrada se před vánoci rozloučí se svými diváky Vánočním odpolednem a teenagerům přichystá dárek: Volný vstup na Beatboxovou dílnu vedenou jedním z nejuznávanějších českých beatboxerů Jarem Cossisgou!

Největší Mikulášský průvod v Praze opět projde ulicemi Jižního Města

V neděli 5. prosince projde Jižním Městem tradiční velký Mikulášský průvod. Jedná se o akci, kterou zde pro místní obyvatele i přespolní návštěvníky již čtvrtým rokem pořádá kulturní centrum Zahrada. Letos organizátoři pro všechny zúčastněné navíc přichystali velkoplošnou projekci Sand Art Show s mikulášskou tematikou.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.