Krajská kancelář KDU-ČSL, Pardubice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Krajská kancelář KDU-ČSL, Pardubice


Poslední vydané tiskové zprávy


V Bruselu se vyjádřili k Šilarově boji s letním časem

Pardubice – Iniciativa za zrušení letního času pardubického radního Petra Šilara a jeho přívrženců se v těchto projednávala na půdě Evropské komise v Bruselu. Europoslankyně Zuzana Roithová komisi vyzvala, aby navrhla Evropskému parlamentu legislativní zrušení letního času. Změna času totiž nešetří ani organismus a ani elektřinu, které byly dosud hlavními argumenty pravidelného přechodu.

Dálniční směrovka na Pardubice i na Pražském okruhu.

Pardubice - „V boji o dokončení zeleného značení budu pokračovat. Chci, aby v letošním roce se dle slibu generálního ředitele ŘSD Alfréda Brunclíka objevilo u odbočky na D11 na Pražském okruhu jasné návěstidlo, že tudy vede dálniční cesta také do krajského města Pardubice.“ uvedl Roman Línek další své patriotské téma.

Česká republika potřebuje další dopravní tepnu ze severu na jih.

Pardubice – Z Liberce do Vídně přes Pardubice kratší cestou a rychleji než doposud. S takovým plánem přišel náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek, který navrhuje vybudovat kvalitní dopravní infrastrukturu propojující severní a jižní část České republiky přes tři krajská města Hradec Králové, Pardubice a Jihlavu až do Vídně. Línek tak reaguje na skutečnost, že pro východní část Čech a jižní Moravu je nekvalitní komunikační spojení značným handicapem.

Arcibiskup Otčenášek dostal kostel z pardubického perníku

Pardubice/Hradec Králové – Tisíce lidí přišly do hradecké katedrály oslavit devadesátiny arcibiskupa Karla Otčenáška. Mezi hosty nechyběl ani zástupce Pardubického kraje Roman Línek, který druhému služebně nejstaršímu biskupovi na světě předal dar v podobě perníkového kostela Zvěstování Panny Marie v Pardubicích. K němu váže arcibiskupa Otčenáška vzpomínka z dob, kdy byl v Pardubicích za minulého režimu vězněný.

Lidovci na Pardubicku vsázejí na sílu voličské kampaně

Pardubice – Příznivci KDU-ČSL na Pardubicku se aktivně zapojují do předvolební kampaně a dávají ploty a zdi svých domů k dispozici pro reklamní účely. Silnice v obcích Pardubického kraje tak lemují plakáty a billboardy s kandidáty do Poslanecké sněmovny a před domy stojí auta s polepy a modrožlutými stínítky.
Více

Poslední tiskové konference


Pozvánka na tiskovou konferenci KDU-ČSL Pardubického kraje
12. 5. 2010 10:00 | Jiráskova 972, krajské sídlo KDU-ČSL více

Tisková konference Pardubického kraje k rozpočtu na rok 2010
27. 11. 2009 9:00 | Krajský úřad Pardubického kraje (zasedací místnost Rady Pardubického kraje) více

Pozvánka na tiskovou konferenci/Avízo
15. 12. 2008 10:30 | Krajská kanceláři KDU-ČSL Pardubice více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.