Komunikační agentura Comunica | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Komunikační agentura Comunica


Poslední vydané tiskové zprávy


SPEDI-TRANS posílil banánové linky

Praha, 13. prosince 2007 – Během předvánočního období přepraví společnost SPEDI-TRANS Praha více než dvojnásobné množství banánů oproti letním měsícům. Aby se do Čech a na Slovensko dostalo ovoce včas, vypravuje firma zvláštní vlaky. Uvádí to ing. Radim Procházka, obchodní ředitel SPEDI-TRANSu.

Slovenský Prešov zabezpečila česká firma

Prešov (Slovenská republika) 25. října 2007 – Moderní zabezpečovací zařízení v hodnotě více než 140 milionů českých korun (165 milionů Sk) získala v rámci rozsáhlé rekonstrukce železniční stanice Prešov. Zhotovitelem stavby bylo Združenie Prešov a dodavatelem zabezpečovacího zařízení společnost AŽD Praha, největší česká firma působící v oboru zabezpečovací techniky pro silnice a železnice. Nový systém přinese slovenské železnici větší bezpečnost i úsporu finančních prostředků.

Vznikla česká Asociace realitních makléřů

V České republice vznikla nová Asociace realitních makléřů. Organizace si klade za cíl sdružování makléřů na volné noze z celé republiky a zlepšování jejich služeb především cestou pravidelných školení. Členství v asociaci by mělo být v budoucnu pro zákazníky zárukou kvalitního servisu, odborného poradenství a jednání na profesionální úrovni.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.