Josef Krečmer, umelecká agentura | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Josef Krečmer, umelecká agentura


Poslední vydané tiskové zprávy


Vánoční koncert Barocco sempre giovane s Václavem Hudečkem a hosty z Mexika

Hosty tradičního předvánočního koncertu komorního souboru Barocco sempre giovane a Václava Hudečka v Pardubicích v Sukově síni Domu hudby v pátek 2. prosince v 19 hodin budou sopranistka Petra Alvarez a tenorista Rafael Alvarez z Mexika

Barocco sempre giovane do další koncertní sezóny

Účinkováním na slavnostním závěrečném koncertu mezinárodního hudebního festivalu Mitte Europa v bavorském městečku Ebnath 7. srpna 2011, velmi pozitivně recenzovaném v německém tisku, uzavřel komorní soubor Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) současně svou letošní velmi úspěšnou koncertní sezónu.

Velikonoční koncerty Barocco sempre giovane v Hradci Králové a v Pardubicích 12. a 13. dubna

Komorní soubor Barocco sempre giovane připravil pro koncerty v Městské hudební síni v Hradci Králové v úterý 12. dubna v 19 hodin a v Rytířském sálu zámku v Pardubicích ve středu 13. dubna v 19 hodin program z děl mistrů evropského baroka A. Vivaldiho, A. Corelliho, F. I. A. Tůmy, J. S. Bacha a G. F. Händela. Sólisty budou vyhledávaná interpretka barokní hudby, mezzosopranistka Markéta Cukrová a vynikající mladý varhaník a cembalista, stálý člen a sólista komorního souboru Barocco sempre giovane Pavel Svoboda.

Barocco sempre giovane s Istvánem Dénesem

Komorní soubor Barocco sempre giovane si pozval ke spoluúčinkování na svém abonentním koncertu v Rytířském sálu zámku v Pardubicích ve čtvrtek 17. března v 19 hodin Istvána Dénese, vynikajícího maďarského dirigenta, klavíristu a cembalistu.

Barocco sempre giovane zahajuje další cyklus koncertů v Pardubicích

Rok 2010 byl pro pardubický komorní sobor Barocco sempre giovane mimořádně úspěšný. Účinkování na Pražském jaru, Mezinárodním hudebním festivalu Brno, The Ohrid Summer Festival v Makedonii, koncerty ve Smetanově síni Obecního domu v Praze, Dvořákově síni Rudolfina, v Senátu PČR (koncert pro Českou televizi), koncerty v Kostele sv. Šimona a Judy v Praze a mnohé další se setkaly s mimořádným ohlasem publika i odborné kritiky. Také v nadcházejícím roce bude Barocco sempre giovane účinkovat na významných pódiích u nás i v zahraničí.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.