Intuitivní marketing s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Intuitivní marketing s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Akční pronájem pracovních oděvů

Chcete ušetřit a přitom si užívat plného komfortu pronájmu pracovních oděvů? Využijte akce společnosti MITO, RENTAL SERVICE s.r.o. na soupravu BASIC, kde ceny začínají již na 38 Kč na týden a pracovníka.

Tajemství Davidova praku aneb Jak porazit velkou konkurenci

Mají malí a začínající podnikatelé na současných rozkolísaných trzích vůbec šanci? Zvláště když proti vám stojí velcí konkurenti, disponující všemi výhodami? A pokud ano, co je třeba udělat pro to, abyste uspěli?

Rozhovor s Milošem Tomanem, autorem Královny v nesnázích

Na pole beletrie vstoupil sice už jako zkušený autor, ale ve zcela jiném žánru. Jeho fantasy prvotina nyní přichází na pulty knihkupectví. Jak uspěje, je zatím ve hvězdách.

Královna v nesnázích v metru

Někteří z cestujících v pražském metru se už možná setkali s modrou knížkou, zdánlivě zapomenutou na sedadle. Ve skutečnosti jde o akci, která má zpříjemnit cestování a poskytnout možnost seznámit se s novou fantasy knihou.

Velká hra o 25 knih Královna v nesnázích právě začala

Na stránkách Podivuhodných příběhů právě začala velká hra o 25 fantasy knih Královna v nesnázích. Výhra nezávisí jen na štěstí, důležitá je především aktivita soutěžících. Komu se podaří pozvat do soutěže nejvíce účastníků, ten má největší šanci na úspěch.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.