Euro RSCG Public Relations | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Euro RSCG Public Relations


Poslední vydané tiskové zprávy


Kytarová noc

Kutná Hora již od počátku 80. let minulého století pravidelně hostí mladé kytaristy. Od roku 1980 se v tomto krásném městě s bohatou historií koná po každé dva roky Mezinárodní bienále kytarové interpretační soutěže. Od letošního roku se soutěž rozšířila o Kytarovou noc, koncerty laureátů soutěže a předních světových kytaristů. V pátek 1. října se uskuteční v kapli Božího těla nedaleko chrámu svaté Barbory a v Jezuitské koleji.

Týdeník EURO vychází i v elektronické podobě

Praha, 18. ledna 2010 – Týdeník EURO představuje novinku, kterou připravil pro své předplatitele: od začátku roku kromě klasické tištěné podoby vychází i v elektronické verzi.

Nejlépe se dnes prodávají dokončené byty nebo byty v projektech těsně před kolaudací

Praha, 21. května 2009 - Společnost BEMETT, a.s., jeden z předních českých rezidenčních developerů domů a bytů, oznámila, že v jednom ze svých posledních projektů ve Vinoři doprodala byty pouhé dva měsíce po kolaudaci.

Týdeník Euro přichází s novou rubrikou

Týdeník EURO představuje novou rubriku a pomocí reklamní kampaně se snaží získat další čtenáře. Od 14. dubna bude týdeník EURO bohatší o pravidelný seriál zaměřený na byznys příběhy světových módních tvůrců. Atraktivní kombinace módy a obchodu má rozšířit redakční obsah titulu, přiblížit čtenářům ekonomické pozadí módního průmyslu a poskytnout jim vhled do života králů módy a jejich cesty na vrchol.

GALLERIA MODA HLEDÁ 500 ZAMĚSTNANCŮ

Galleria Moda, nákupní galerie s výhodami outletu, která otevře 9. září u ruzyňského letiště, nabízí na 500 nových pracovních příležitostí. Jedná se zejména o pozice v oblasti obchodu, gastronomie a služeb. Galleria Moda hledá lidi pro vedení obchodů, restaurací a food courtu, kuchaře, prodavače, administrativní pracovníky a další zaměstnance nutné pro zajištění chodu outletového centra.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.