Elos Technologies s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Elos Technologies s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Společnost Elos Technologies se stává partnerem první české Open Source konference 2010

Praha, Česká Republika – 7. dubna 2010 – Společnost Exponet pořádá dne 20. Dubna 2010 veletrh Linux Expo 2010, jehož součástí bude úplně první Open Source Conference 2010 v Čechách. Místo konání obou akcí je pražské kongresové centrum U Hájků, Na Poříčí 42.

SEP Software a VDEL stvrzují své partnerství. VDEL nyní působí jako výhradní distributor pro východní Evropu, Rusko & CIS

WEYARN, Vídeň, 17. listopadu 2009 – SEP Software, technologický lídr v oblasti multiplatformního zálohování dat, obnovu firemních dat a softwaru pro disaster recovery, dnes oznamuje společně s firmou VDEL, světovým lídrem v oblasti poskytování distribuovaných IT služeb založených na open source, začátek společného partnerství v oblasti východní Evropy, Ruska & CIS. Tímto se společnost VDEL stává výhradním distributorem pro produkty a služby společnosti SEP v uvedené oblasti, ve které začíná vedení společnosti, umístěné ve Vídni, poskytovat služby systémového integrátora a prodejce s přidanou hodnotou pro produkty a služby společnosti SEP.

EnterpriseDB a VDEL spojují své síly aby dodaly Open source databázové produkty do regionu střední a východní Evropy

WESTFORD, Mass. a Vídeň, Rakousko – 11. listopadu 2009 -- EnterpriseDB, lídr v oblasti open source databázových technologií určených pro podnikové nasazení a VDEL, lídr v oblasti distribuce IT služeb pro řešení založená na open source, oznamuje, že firma VDEL zaujímá pozici Master Distributor pro produkty firmy EnterpriseDB v regionu střední a východní Evropy, Ruska a zemí CIS. VDEL tedy bude distribuovat a plně podporovat produktové portfolio EnterpriseDB open source databázových produktů a služeb, a poskytne tak možnost uspokojit rostoucí poptávku po nákladově efektivnějších alternativách k proprietárním databázím.

Společnost VDEL se stává hlavním distributorem Zimbra produktů v regionu východní Evropy, Ruska & CIS

Vídeň, Rakousko – 11 listopadu, 2009 – VDEL, leader v oblasti distribuce IT služeb pro řešení založená na Open Source, pro produkty a služby určené do firemního prostředí, v regionu střední a východní Evropy, dnes oznámila dostupnost produktů Zimbra Collaboration Suite a Zimbra Desktop pro své zákazníky. Společnost VDEL zároveň získává pozici Master Distributor pro východní Evropu, Rusko & země CIS.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.