Ekonomická fakulta VŠB-TUO | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Ekonomická fakulta VŠB-TUO


Poslední vydané tiskové zprávy


Úvodní konference k projektu Inkubátor reg. specialistů se blíží

Ostrava, 4.4.2011. Začátkem roku 2011 zahájila katedra regionální a environmentální ekonomiky Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava ve spolupráci s partnerem, kterým je Magistrát města Ostravy, projekt s názvem “Inkubátor regionálních specialistů aneb inovace univerzitních regionálních studií”. Na připravované úvodní konferenci, která se koná 7. 4. 2011, bude projekt “Inkubátor regionálních specialistů” komplexně představen všem zainteresovaným skupinám.

Studenti Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava postupují do evropského finále Global Investment Research Challenge 2011 v Madridu

OSTRAVA – Mimořádného úspěchu dosáhla pětice studentů oboru Finance z Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava v prvním ročníku českého kola Global Investment Research Challenge 2011, které se uskutečnilo první únorové úterý v Praze. Soutěž, do níž se přihlásilo šest českých vysokoškolských týmů, uspořádala společnost Czech CFA Society, která je členem světové asociace investičních odborníků, CFA Institute. Své týmy do soutěže vyslaly také Vysoká škola ekonomická v Praze, Masarykova univerzita v Brně, University of New York in Prague, Západočeská univerzita v Plzni a Univerzita Karlova v Praze.

Studenti středních odborných škol bojovali v Ostravě o postup do mezinárodního finále

V úterý 16. listopadu se v Ostravě v prostorách Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské konal již druhý ročník unikátní celodenní soutěže pro studenty středních odborných škol Creativity & Innovation Challenge, do níž se letos zapojilo 100 studentů středních odborných škol z celé České republiky a dalších 20 vysokoškolských studentů oboru Marketing a Management EkF VŠB-TU, kteří vystupovali jako konzultanti soutěžních týmů. Soutěž probíhá celkem ve 13 zemích a je částečně financovaná Evropskou unií v rámci programu Leonardo da Vinci.odstavec

Hrabyně uctí památku profesora Karla Engliše

Hrabyně, 13. srpna 2010. Obec Hrabyně si připomene 130. výročí narození významného národohospodáře, politika a rodáka - profesora Karla Engliše. Slavnostní setkání v obci Hrabyni se uskuteční dne 17. srpna 2010 pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Jaroslava Palase.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.