Czechomor Agency | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Czechomor Agency


Poslední vydané tiskové zprávy


Čechomor vyráží na letní turné

Kapela Čechomor zahajuje letní turné k propagaci nové desky Místečko. Skladby s neotřelým zvukem, stejně jako "stará dobrá klasika", budou hrány v rámci Kooperativa Tour 2011, které začíná 18. srpna ve Strakonicích. Dalšími destinacemi jsou 26.8. Buchlovice, 28.8. Litomyšl, 30.8. Jihlava, 1.9. Praha a 2.9. Rožnov pod Radhoštěm.

Oldřich Veselý a jeho €-band vydávají desku

Oldřich Veselý – rockový zpěvák, skladatel a hráč na klávesové nástroje, všestranný a renesanční umělec, bývalý člen Blue Effect a Synkop 61 vydává po několikaleté odmlce desku s názvem Restart. Třináct skladeb, které nahrával se svou kapelou €-band ve studiích v Brně a v Praze ve spolupráci s takovými osobnostmi jako Vlasta Třešňák nebo Pavel Vrba, bude možno na hudebních pultech zakoupit od poloviny srpna 2011.

Čechomor odlétá na turné do Austrálie, přidává koncert na Novém Zélandu

V březnu 2011 se skupina Čechomor vypraví na dlouho plánované měsíční turné po Austrálii. Představí se zde prostřednictvím šesti koncertů, z nichž čtyři se konají přímo na australském kontinentu, jeden proběhne na ostrově Tasmánia a jeden na Novém Zélandu.

Čechomor začíná natáčet nové album v New Yorku

Skupina Čechomor téměř po šesti letech připravuje novou řadovou desku. Ke spolupráci si Čechomor tentokrát přizval amerického skladatele, kytaristu a producenta Gerryho Leonarda. Gerry Leonard se narodil v irském Dublinu a v současné době žije a pracuje v New Yorku. Kromě vlastního projektu Spookyghost se v minulosti věnoval spolupráci s takovými osobnostmi jako jsou David Bowie (byl kapelníkem jeho doprovodné skupiny), Cyndi Lauper nebo Vonda Shepard. V posledních letech se kromě svého projektu věnuje producentské práci a je kytaristou Suzanne Vega. Gerryho Leonarda s Čechomorem mohli diváci vidět i v rámci vánočních koncertů Čechomor Kooperativa Tour 2010 v pražském Národním divadle (kde vznikl i záznam pro připravované DVD) a v brněnském Semillasu v prosinci loňského roku.

Skupina Čechomor zahajuje předvánoční turné

Hudební skupina Čechomor v rámci Kooperativa Tour 2010 pokračuje sérií předvánočních koncertů. Vystoupí celkem na 6 pódiích po celé České republice a k tomuto počinu si přizvala mladou talentovanou zpěvačku Ewu Farnou spolu s ryze dámským smyčcovým kvartetem Gadrew Way v aranžích Jana Kučery.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.