Czech marketing s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Czech marketing s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Boni pueri pomohou handicapovaným dětem

Pardubice/ Chlapecký pěvecký sbor Boni pueri pomůže dětem se zdravotním postižením. Ve čtvrtek 22. března v šest hodin večer vystoupí v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích. Charitativní koncert pořádá Konzervatoř Pardubice pod záštitou radní Pardubického kraje pro školství, kulturu a památkovou péči Jany Pernicové.

Nejlepší chemik je z Pardubického kraje

Ve čtvrtek 9. února se v prostorách ABC Klubu Na Olšinkách konalo slavnostní vyhlášení 5. ročníku soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Soutěže se zúčastnilo 1530 žáků osmých a devátých tříd z 67 základních škol Pardubického, Královéhradeckého a Středočeského kraje a ti nejlepší včera napjatě očekávali vyhlášení vítězů. Pomyslným králem mladých chemiků se kupodivu nestal muž, ale mladá dáma, která si pro titul přijela až z Červené Vody.

NEJLEPŠÍ MLADÝ CHEMIK BUDE VYHLÁŠEN 9. ÚNORA

Jméno vítěze 5. ročníku soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika už brzy vejde v známost. V úterý 31. ledna proběhlo 2. kolo soutěže jednotlivců, do něhož postoupilo 38 nejlepších z 1530 přihlášených žáků. O den dříve se uskutečnil také projektový den, během něhož bylo prezentováno 14 projektů na téma Potraviny a chemie. Výsledky obou kategorií včetně vítěze soutěže o nejlepšího učitele chemie se dozvíme 9.2. 20012 v ABC Klubu na Olšinkách.

Nejlepší mladí chemici změří své síly v Pardubicích

Největší oborová soutěž svého druhu vstoupila do druhé poloviny. V prvním kole se soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika zúčastnilo 67 škol z Pardubického, Královéhradeckého a Středočeského kraje. Celkem bylo testováno 1530 žáků osmých a devátých tříd základních škol. V tuto chvíli již známe 38 postupujících do druhého kola.

Soutěž mladých chemiků je v plném proudu

5. ročník soutěže „Hledáme nejlepšího mladého chemika“, kterou pořádá SPŠCH v Pardubicích pod záštitou ing. Jany Pernicové, členky Rady Pardubického kraje, je v plném proudu. Oproti předešlým ročníkům pátráme po nejlepším chemikovi nejen v Pardubickém kraji, ale i v okrese Kolín, Benešov, Kutná Hora, Nymburk, Náchod a Rychnov nad Kněžnou. Soutěž určená žákům devátých tříd začala koncem listopadu a potrvá až do února, kdy se uskuteční slavnostní vyhlášení. Letošní počet 67 přihlášených škol a 1526 soutěžících žáků je rekordní a slibuje napínavé klání.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.