Láska je láska.com | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Láska je láska.com


Vydané tiskové zprávy


LoveTube – nový video-portál o celebritách, lásce, vztazích a sexu

Na světě je nový video-portál LoveTube, který je tematicky zaměřený na lásku, vztahy, sex, ale také na celebrity a třeba i filmové novinky. Ústředním tématem ovšem zůstává láska.

Láska přes internet – vážné seznámení

Se svou láskou jsem se potkal přes internetovou seznamku . Rozhodně to nebylo snadné. Předcházely dlouhé měsíce různých komunikací, setkání a následných zklamání.

Jak to má Mahulena Bočanová s láskou a seznamováním?

Najít vážné seznámení není snadná věc. Mahulena Bočanová přišla proto s podporou novému portálu láska je láska.com, který chce do českého internetového světa navrátit tradice a přinést příležitost pro lidi, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně.

Jak to má Helena Vondráčková s láskou a seznamováním?

Najít vážné seznámení není snadná věc. Helena Vondráčková přišla proto s podporou novému portálu láska je láska.com, který chce do českého internetového světa navrátit tradice a přinést příležitost pro lidi, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně.

Jak to má Dara Rolins s láskou a seznamováním?

Najít vážné seznámení není snadná věc. Dara Rolins přišla proto s podporou novému portálu láska je láska.com, který chce do českého internetového světa navrátit tradice a přinést příležitost pro lidi, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně.

Jak to má Yvetta Blanarovičová s láskou a seznamováním?

Najít vážné seznámení není snadná věc. Yvetta Blanarovičová přišla proto s podporou novému portálu láska je láska.com, který chce do českého internetového světa navrátit tradice a přinést příležitost pro lidi, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně.

Seznamka láska je láska.com

Podle posledních průzkumů si lidé přejí hlavně zdraví, peníze a lásku, ale až 25 % lidí, kteří jsou sami, žádná velká přání ani naděje nemají, protože si myslí, že to nemá cenu a nepřináší to štěstí. Naprosto tak na hledání partnera rezignují.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.