zoohit– nyní možná i platba na dobírku! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


zoohit– nyní možná i platba na dobírku!


zoohit, internetový obchod s chovatelskými potřebami (www.zoohit.cz), svým zákazníkům umožňuje nyní také platbu zboží na dobírku.

K doposud možným metodám uhrazení objednávek kreditní kartou Visa nebo Mastercard, bankovním převodem a paypalem byla nyní na přání našich zákazníků přidána také platba na dobírku.

Zboží objednané na dobírku bude doručeno Českou poštou a placené při dodání. O dodání zboží budou zákazníci informováni předem prostřednictvím SMS. Pokud cena objednávky přesahuje 999 Kč, je poštovné pro naše zákazníky zdarma.

zoohit poskytuje majitelům domácích mazlíčků velký výběr produktů z oblasti krmiv jakož i dalších doplňků a potřeb pro všechna domácí zvířata.
Zboží všech předních výrobců je k dostání za velmi výhodné ceny. Mimo toho mohou zákazníci zoohit profitovat z mnohých mimořádných akcí a slev, jakožto i výhodných zákaznických programů. Vedle rozsáhlého sortimentu poskytuje internetový obchod zoohit ve svém online magazínu také zajímavé informace o domácích mazlíčcích.

E-shop zoohit je provozován německou společností zooplus AG, která má na internetovém trhu s chovatelskými potřebami více než desetileté zkušenosti. Od svého založení v roce 1999 si společnost vybudovala vedoucí pozici na evropském internetovém trhu s krmivy a potřebami pro zvířata.
Kontakt:

Martina Stránská
styk s veřejností
martina.stranska@zooplus.com
www.zoohit.cz
+498995006145


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 6. 2011 10:53
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: zoohit (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový obchod zoohit se sídlem v Mnichově je provozován společností zooplus AG. Německá společnost zooplus AG byla založena v roce 1999 a v současné době má vedoucí postavení na evropském trhu s potřebami pro domácí zvířata. Produkty předních výrobců dodává již do dvaceti zemí Evropy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.