Zlatá podkova v Humpolci už po čtyřicáté šesté | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zlatá podkova v Humpolci už po čtyřicáté šesté


Humpolec – V jezdeckém areálu Školního statku Humpolec – Dusilov se o víkendu 19. až 21. srpna uskuteční finále seriálu závodů Zlatá podkova v jezdecké všestrannosti a soutěžích spřežení. Na třídenní klání se do Humpolce sjede přes sto čtyřicet koní z celé České i Slovenské republiky.

„Desítky koní se divákům představí v sedlových i vozatajských kategoriích včetně divácky oblíbených pony soutěží a také v soutěži ve zručnosti tahu klády,“ popisuje jeden z pořadatelů Jiří Klubal a dodává, že právě na Vysočině má pořádání tohoto typu soutěží dlouholetou tradici, která sahá až do poloviny minulého století.
V pátek 19. srpna od 8.00 začínají drezurní zkoušky, sobota bude patřit terénním zkouškám sedlových koní a také maratonu spřežení. „Divácky zajímavá bude také neděle, kdy bude k vidění překážková jízda spřežení a parkur sedlových koní včetně dekorování vítězů všech kategorií. Oblíbenou součástí doprovodného programu je i průvod koní zakončený na náměstí a koncert dechového orchestru,“ přibližuje Jiří Klubal.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 8. 2011 7:19
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.