Získejte slevu za video či fotografii našich produktů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Získejte slevu za video či fotografii našich produktů


Při zaslání videa, fotografie či poskytnutí jiného obrazového materiálu, na kterém jsou zaznamenány podlahové systémy Rola-Trac či stany RedX, dostanete od nás slevu na zapůjčení stanů či podlah ve výši 15 %.


Půjčovna stanů
Našim stávajícím i novým zákazníkům nabízíme zapůjčení precizních nůžkových stanů a party stanů včetně příslušenství.
Zapůjčení stanů či altánů je vhodné pro všechny, kteří potřebují kvalitní a profesionální stan, ale koupě stanu by se jim nevyplatila. nůžkové stany a party stany jsou ideální pro pořádání koncertů, catering, jsou dokonalé pro filmovou produkci, trhy, festivaly, promo akce, party a prodejní akce.
Neváhejte nás kontaktovat na emailu stany@syta.cz. Společně najdeme to nejvhodnější řešení přesně pro vás.
Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní a prověřené stany britské firmy RedX, které jsou lehké, kompaktní, skladné, úhledné a manipulace s nimi je velice snadná. Nyní můžete při zapůjčení využít naší slevové akce. Při poskytnutí videa nebo fotografie s našimi stany vám poskytneme XXX% slevu na jejich pronájem.

Půjčovna podlah
Nabízíme zapůjčení mobilních plastových podlah Rola-Trac, které jsou vhodné pro zpevnění téměř jakéhokoliv povrchu. mobilní podlahy jsou vhodné pro pořádání festivalů, firemních akcí, promo akcí, sportovních závodů a dalších akcí. Plastové podlahy Rola-Trac jsou vhodné jako podkladová plocha pro těžkou techniku, dají se využít ve stavebnictví, v letectví, v armádě či při práci s těžkou technikou, kde je zapotřebí kvalitní dočasná zpevněná plocha.
Tyto podlahy jsou kvalitním a ekologickým konkurentem betonových panelů. Jsou šetrné k životnímu prostředí, splňují ekologické normy, snadno se s nimi manipuluje, mají vysokou nosnost a jejich hlavní předností je snadná montáž a demontáž. Při zaslání poptávky vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného typu mobilní podlahy.
Kontakt:

Vladimír Rokoský
webmarketing
rokosky.syta@gmail.com
http://syta-servis.cz/


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 5. 2011 23:32
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Syta spol.s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodej a pronájem zahradních a party nůžkových stanů, stejně tak příslušenství jako zahradní nábytek, lavice, křesla. V nabídce jsou také altány a profi stany s veškerým příslušenstvím.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.