Zimní pneumatiky na dohled | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zimní pneumatiky na dohled


Zima je již v plném proudu, a proto je potřeba mít kvalitní zimní pneumatiky. Váš vůz byste měli přezout, když se denní teploty začnou pohybovat pod 7 °C.

Zima je již v plném proudu, a proto je potřeba mít kvalitní zimní pneumatiky. Váš vůz byste měli přezout, když se denní teploty začnou pohybovat pod 7 °C. Ale počínaje letošním rokem musíme brát v potaz také zákon, který ustanovuje, že od 1. listopadu do 31. března musí mít každé motorové vozidlo provozované na veřejných pozemních komunikacích zimní pneumatiky. Jestliže již máte na svém vozidle správné pneumatiky vhodné na zimní období, přesvědčte se, zda mají správnou hloubku. Pokud ne, nebo jste ještě na hranici, poohlédněte se již po nových pneumatikách.
PneuProVás.cz nabízí kvalitní pneumatiky a také jejich pestrou nabídku. Dnes je pneumatik, ať už letních či zimních, nepřeberné množství. Můžete si pneumatiky vybírat dle výrobce, velikosti, ale také podle vzhledu. Samozřejmě záleží vše pouze na Vás. Zhlédněte nabídku PneuProVás.cz a ujistíte se, že právě tento internetový obchod nabízí jak levné, tak zároveň i vysoce kvalitní pneumatiky.
V nabídce internetového obchodu na Vás čeká široké spektrum pneumatik, a to od nejlevnějších až po věhlasné značky, kvůli nimž ale musíte sáhnout hlouběji do své kapsy. Ale pneumatiky se řídí tím, že čím je pneumatika dražší, tím bude kvalitnější, bude mít lepší jízdní vlastnosti a také trvanlivost.
Jestliže si s výměnou pneu nevíte rady, pak se obraťte na pneuservis. Pneuservis Lovosice má desetiletou historii a za dobu své působnosti si vybudoval celou řadu spokojených klientů. V nabídce je nejen prodej nových pneumatik, ale i jejich výměna, uskladnění či oprava hliníkových kol.
Pneumatiky jsou dnes vyhledávané nejen pro osobní automobily, ale i užitková či nákladní vozidla. PneuProVás.cz nabízí všechny tyto kategorie. Navíc si můžete v tomto obchodu vybrat i příslušné disky. Šetřete své peníze a nakupujte za internetové ceny i ty nejproslulejší značky pneu.








Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 1. 2012 9:49
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zima je již v plném proudu, a proto je potřeba mít kvalitní zimní pneumatiky. Váš vůz byste měli přezout, když se denní teploty začnou pohybovat pod 7 °C.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.