Zdechovský: Evropský parlament schválil evropský rozpočet | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zdechovský: Evropský parlament schválil evropský rozpočet


Štrasburk – Evropský parlament dnes naprostou většinou schválil rozpočet Evropské unie pro rok 2015. Podle českého europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL), který se na vyjednávání rozpočtu spolupodílel, je současný rozpočet velmi dobrý a pomůže k nastavení růstu a rozvoji inovací v Evropě.

„Dlouho to vypadalo, že rozpočet skončí fiaskem. Některé státy odmítaly uznat své závazky a doplatit peníze za rok 2014. To by vedlo k prohlubování schodku rozpočtu,“ uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský.
„Za důležité považuji, že současný rozpočet stabilizuje stav nezaplacených účtů. I sama Evropská unie musí včas platit všechny faktury,“ vypíchl jeden z úspěchů Evropského parlamentu Zdechovský.

Peněz na řešení kriminality a nelegální imigrace je málo
„V současné době Evropská unie čelí velkému přílivu migrantů z konfliktních oblastí a můžeme očekávat i další narůst. Proto jsme se snažili, aby zodpovědné evropské agentury jako FRONTEX, EUROPOL i EASO byly vybaveny dostatečnými finančními prostředky a personálními kapacitami, aby byly schopny těmto problémům čelit,“ vysvětlil svůj postoj europoslanec Zdechovský. „Jakékoliv snižování by mohlo mít zásadní dopady na schopnost těchto agentur plnit svoje úkoly a tím i na vnitřní bezpečnost EU,“ dodal europoslanec.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 12. 2014 16:12
Kategorie: Zahraniční
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.