Zázračná atmosféra v brněnském BOBY centru | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zázračná atmosféra v brněnském BOBY centru


V sobotu 18. 6. se brněnské BOBY centrum zahalilo do pavučiny kouzel a všichni byli učarováni zázračnou atmosférou, kterou navodila proslulá Taneční škola DYNAMIC a její Závěrečná show „Den zázraků.“

V odpoledních hodinách pouze za světel lampiček začala taneční show, které se zúčastnilo téměř 2000 diváků a tanečníků. Závěrečná show byla vyvrcholením celoroční práce a diváci shlédli vystoupení všech tanečníků od začátečníků po profesionály jako DYNAMIC DANCERS, kteří skloubili svět kouzel s uměním tance tak, že mnohým běhal mráz po zádech a tajil se jim dech. Vystoupení s názvy Střihoruký Edward, Šílená panenka, Adamsova rodina nebo S čerty nejsou žerty, je jen střípek z toho, co choreografové taneční školy DYNAMIC pro diváky připravili.

V polovině show strhla diváky fenomenální ZUMBA, kterou předvedli jak lektorky, tak i děti a návštěvnice taneční školy, které se přímo staly součástí show a v rytmu latinsko – americké hudby všem rozproudily krev.

Taneční část byla zakončena vystoupením všech, kteří se na show podíleli a i majitel taneční školy DYNAMIC nám předvedl svým saltem taneční umění. A protože večer patřil všem, tak se diváci proměnili v tanečníky a jako mávnutím proutku zaplnili celý parket.

Kromě tance byla k vidění i barmanská fireshow a biketrial show, kde při přeskoku 9 lidí zaúčinkovala i odvážná moderátorka celého večera Hana Zajíčková, kterou znáte především jako moderátorku MTV.

Po slosování tomboly se dění přesunulo přímo do centra Taneční školy DYNAMIC, kde se hodovalo až do svítání, kdy zázraky ustaly a na další překvapení se můžete těšit při příští show, kterou pro vás DYNAMIC připraví.

Lenka Růžičková
asistentka pro marketing a obchod
tel.: + 420 774 774 004
e-mail: lenka.ruzickova@tsdynamic.cz

Více na www.tsdynamic.cz


Kontakt:

Lenka Růžičková
asistentka pro marketing a obchod
lenka.ruzickova@email.cz
www.tsdynamic.cz
774 774 004


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 6. 2011 15:26
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Taneční škola DYNAMIC (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.