Závěrečná show TŠ Dynamic | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Závěrečná show TŠ Dynamic


Brněnské BOBY centrum prožije 18. 6. kouzelnou noc. Sejdou se zde ti nejlepší tanečníci z největší a nejznámější Taneční školy DYNAMIC a promění jej v pohádkové místo, kde radost z pohybu způsobí zázraky.

Závěrečnou show „Den zázraků“ každoročně vrcholí celoroční práce v kurzech Taneční školy DYNAMIC. Rodiče dětí, přátelé i nadšenci do kvalitního tance zde mají jedinečnou možnost vidět přes 1000 tanečníků na vrcholu sezóny a jejich tvorbu za celý rok.

K vidění budou tanečníci od tří let po seniory, od úplných začátečníků po ostřílené profesionály jako jsou DYNAMIC DANCERS – několikanásobní mistři ČR. Návštěvníci se mohou těšit na styly jako House Dance, Poppin, Lockin´, Hip Hop, Break Dance, Zumbu, latinskoamerické a standardní tance.

Celým večerem bude provázet moderátorka MTV Hana Zajíčková. Show je výjimečná tím, že bude celá laděna do pohádkového světa kouzel. Po dvouhodinové show bude pro všech 2200 lidí (diváků a vystupujících) připravena After party s bohatým doprovodným programem. Uvidíte Bike Show, Fireshow a další.

Závěrečná Show – Den zázraků
Boby Centrum
18.6.2011 od 16:00

www.tsdynamic.cz

Předprodej: Taneční škola DYNAMIC, Zábrdovciká 2, Brno-Zábrdovice. Tel.: 774328701, 776328700, email: recepce@tsdynamic.cz, kancelar@tsdynamic.cz


Kontakt:

Lenka Růžičková
asistentka pro marketing a obchod
lenka.ruzickova@tsdynamic.cz
www.tsdynamic.cz
+420 774 774 004


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 12:06
Kategorie: Zábava
Název zdroje: TŠ Dynamic (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.