Zatočte se suchými a poškozenými vlasy s vysoušečem Philips ActiveCare | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zatočte se suchými a poškozenými vlasy s vysoušečem Philips ActiveCare


Trápí vás suché a zplihlé vlasy bez života a roztřepené konečky jako daň za jejich častou úpravu a vysoušení? To je signál, že musíte rázně zakročit. Philips proto přináší revoluční řešení vašich problémů. Zbrusu nový vysoušeč ActiveCare je vybavený nejnovějšími technologiemi včetně tepelného senzoru TempPrecision, který automaticky sníží teplotu na bezpečnou úroveň, jakmile jsou vlasy suché, aby se nepřesušily. Výsledek stylingu tak bude vždy perfektní a vaše vlasy budou zářit zdravím.

Zdravé vysoušení
Mnoho žen trpí suchými a lámavými vlasy. Tento problém je z velké části způsobený péčí nevyhovujícími produkty, které vlasy doslova spalují. V ranním spěchu nebo v touze po dokonalém vzhledu před večírkem jde často zdraví vlasů stranou a daní za to jsou pak zničené vlasy. Nyní ale můžete skoncovat s kompromisy! Dokonalý styl a zdraví vlasů mohou jít ruku v ruce. Vysoušeč na vlasy Philips ActiveCare s označením HP8270 přichází s unikátní technologií TempPrecision, která zajišťuje maximální péči o vaše vlasy. Vysoušeč je totiž vybaven senzorem, který měří teplotu vlasů v průběhu jejich sušení. Podle teploty vlasů nastavuje vysoušeč automaticky teplotu vysoušení, čímž zajišťuje ochranu vlasů před přehříváním a minimalizuje tak jejich poškozování příliš horkým vzduchem. Přirozená vlhkost proto zůstává uvnitř každého vlasu, takže vlasy zůstávají pevné a zdravé.

S vysoušečem Philips ActiveCare můžete zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. Z vysoušeče putuje proud záporně nabitých iontů, které eliminují statickou elektřinu. Vlasy tak zůstávají na pohled i na dotek jemné, pružné a lesklé. Vysoušeč má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abyste vždy dosáhli ideálního výsledku. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení, bez kompromisu na rychlost či efektivitu.

Součástí příslušenství vysoušeče je 13mm úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu. Difuzér vám pak pomůže vytvořit bezchybné vlny či maximální objem. Nepostradatelná profesionální funkce tlačítka Cool Shot poskytuje intenzivní proud chladného vzduchu, kterou využijete k dokončení a zpevnění účesu po jeho úpravě.

Vysoušeč Philips ActiveCare pořídíte za 1 799 Kč.Vytvořte správnou dvojku s žehličkou na vlasy Philips ActiveCare
Pro dosažení těch nejlepších výsledků při úpravě vlasů a uchování jejich zdraví zkombinujte použití vysoušeče ActiveCare s žehličkou na vlasy ze stejné řady. Žehlička Philips ActiveCare má speciální keramické destičky s úpravou Triple – Care. Destičky byly vyvinuty tak, aby udržovaly stále stejnou teplotu po celou dobu žehlení. Díky tomu je možné dosáhnout dokonalých výsledků i při nižších teplotách. Žehlení je tudíž šetrnější a vaše vlasy zůstávají hebké a lesklé.

Sonická technologie jemnými vibracemi přirozeně rozprostírá vlasy po povrchu destiček, takže stačí jeden jediný tah žehličkou a pramen vlasů je perfektně rovný. Technologie EHD zabraňuje přesušování vlasů. Žehlička je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, odolných vůči poškození a navíc má skvělý moderní design. Pro vaše pohodlí můžete žehličku ActiveCare používat již za 15 sekund od zapnutí a pokud ji náhodou zapomenete zapnutou, po hodině se vypne sama.

Žehlička Philips ActiveCare stojí 1 899 Kč.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 3. 2012 11:08
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.