Záštitu nad Týdnem Facility managementu 2011 převzal předseda vlády ČR | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Záštitu nad Týdnem Facility managementu 2011 převzal předseda vlády ČR


Záštitu nad již XI. ročníkem Týdne Facility management, který se uskuteční ve dnech 7. – 11. listopadu 2011 v Praze, převzal předseda vlády České republiky RNDr. Petr Nečas.

Představenstvo IFMA CZ obdrželo dokument obsahující potvrzení záštity předsedy vlády České republiky RNDr. Petra Nečase nad XI. ročníkem „Týdne Facility managementu“, který se uskuteční ve dnech 7. – 11. listopadu 2011 v Praze. Motto letošního ročníku je „Facility management - příležitost pro integraci“. Osobní účast předsedy vlády ČR bude ještě upřesněna. Osobní podporu přislíbil i ministr pro místní rozvoj pan Ing. Kamil Jankovský.

Dále svou účast na mezinárodní konferenci konané dne 8. listopadu 2011 potvrdil Vice Prezident EuroFM a hlavní vyjednávač FM v Evropském parlamentu a Radě EU pan Fred Kloet z Holandska.

„Velice si vážíme osobní záštity předsedy vlády pana Petra Nečase. Získáváme tím jednoznačný signál, že i naše země se zařazuje do skupiny pokrokových společností, které si uvědomují význam tohoto oboru pro budoucnost. Vedle zdůraznění významu Facility managementu Evropským parlamentem, který náš obor zařadil mezi čtyři nejvýznamnější oblasti rozvoje příštích let, se tak záštita předsedy vlády ČR stává signálem pro váhavce, kteří stále ještě nechtějí nebo neumí zhodnotit přínosy Facility managementu pro své společnosti a ekonomiku ČR jako celek“ řekl prezident IFMA CZ Ondřej Štrup.

Jako každoročně zahrnuje Týden Facility managementu exkurzi do zajímavého objektu v ČR, hlavní konferenci, společenský večer s vyhlášením cen FM AWARDS, workshop a doprovodné konference našich partnerů.

Exkurze do technického zázemí největšího a nejkrásnějšího českého Aquaparku v Čestlicích u Prahy se uskuteční dne 7. listopadu 2011 . Vstup bude zajištěn pro přihlášené účastníky.

Mezinárodní konference IFMA CZ se uskuteční dne 8. listopadu 2011 tradičně v Hotelu Olympik/Artemis a po konferenci bude následovat společenský večer s vyhlášením FM AWARDS 2011, který se uskuteční v Nové budově Národního muzea, Praha 1.
Celodenní středeční workshop na téma "Implementace FM " (vede FM Institute) proběhne dne 9. listopadu 2011 v Hotelu Olympik/Tristar.

Doprovodné akce v následujících dnech (tj. 10. – 11. Listopadu 2011) jsou rezervovány pro partnery. Program bude upřesněn.Kontakt:

Petra Gütterová
Člen představenstva
marketing@ifma.cz
http://www.ifma.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 6. 2011 10:06
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: IFMA CZ (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Česká pobočka mezinárodní asociace facility manažerů IFMA CZ se svou činností a zaměřením hlásí k činnosti International Facility Management Association. Hlavním cílem IFMA CZ je prosazování zásad facility managementu do činnosti subjektů podnikajících či jinak působících na území ČR. Dalším klíčovým cílem asociace je rozvoj vzdělávacích a popularizačních aktivit na poli facility managementu. Asociace se také podílí na mezinárodních aktivitách celosvětové asociace IFMA. Česká pobočka IFMA CZ působí na českém trhu od roku 2000. Jejím zakladatelem a prvním prezidentem je Ing. Ondřej Štrup. Členská základna činí k 30. 4.2011 celkem 40 členů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.