Zaparkujte u letiště Ruzyně levně a bezpečně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zaparkujte u letiště Ruzyně levně a bezpečně


Letecká doprava je rychlá a pohodlná, a proto ji využívá celá řada cestovatelů. Ovšem cestování letadlem má i své nevýhody. Jednou z nich je parkování na letišti. Ať už potřebujete zaparkovat krátkodobě či dlouhodobě, vždy musíte tento problém řešit. Letiště Ruzyně nabízí hned několik možností parkování. Jak si vybrat?

Pokud dáte přednost parkování na letišti Praha, možná Vás nepříjemně překvapí konečná cena za parkování. Parkování na letišti Ruzyně je zbytečně drahé, parkovací místa jsou malá a často i nebezpečná. Chcete-li pro Váš vůz skutečně to nejlepší, ale zároveň chcete ušetřit, vyzkoušejte alternativu.

Jednou z alternativ, která se nabízí, je „rodinné“ parkování u letiště. Rodinné firmy se vyznačují nejen nízkými cenami, ale svým zákazníkům navíc poskytují nadstandardní služby. Jejich cílem není ze zákazníků vymámit horentní sumy peněz, ale přesvědčit je o tom, že na firmu s tradicí je spolehnutí.

Parkujte s firmou ParkováníR7
Levné parkování nabízí tato firma, která je od letiště Ruzyně vzdálená pouhých pět minut a parkovací místa jsou naprosto bezpečná, pojištěná, nepřetržitě hlídaná moderním kamerovým systémem a na špičkové úrovni. Tato rodinná firma nabízí svým zákazníkům spolehlivost, bezpečnost a to vše za mimořádně výhodné cenové podmínky. Zvolíte-li k parkování u letiště Ruzyně, jistě neprohloupíte. Navíc získáte komplexní pojištění Vašeho vozidla na parkovišti v ceně parkovného, pohodlné a prostorné parkování, garanci nonstop hlídání Vašeho čtyřkolového miláčka a přepravu z parkoviště na letiště Praha Ruzyně k odbavovacím halám klimatizovaným mikrobusem Ford-Transit zdarma.

Nabízejí vždy něco navíc
Protože se chtějí od ostatních odlišit a svých zákazníků si cení, nabízí vždy něco navíc. Zákazníci mohou například bezplatně využít startovací zařízení či dohuštění pneumatik. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici dětské autosedačky zdarma.

Objednejte si tuto službu prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo je kontaktujte telefonicky. Užijte si létání bez starostí!
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 12. 2011 21:03
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Czechtimes.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Online měsíčník o zajímavostech, cestování, práci v zahraničí.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.