Zakladatel neurolaboratoří přijede přednášet na rodnou Vysočinu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zakladatel neurolaboratoří přijede přednášet na rodnou Vysočinu


V rámci Týdne mozku se v neděli 16. března 2014 uskuteční na Vysočině v Náměšti nad Oslavou přednáška Tomáše Zdechovského, zakladatele neurolaboratoří v Česku. Jeho povídání s názvem Objevy ve výzkumu mozku začíná v 16:00 hodin ve farní budově. Poté se Zdechovský přesune do Velké Bíteše, kde už na něj budou čekat od 18ti hodin v tamní ZUŠ další posluchači.

"Každým rokem se počet klientů našich neurolaboratoří ztrojnásobuje. Stále více lidí má problémy se soustředěním, pamětí nebo orientací. Proto se snaží vedle těla udržet v kondici i svůj mozek," vysvětluje mentální kouč Tomáš Zdechovský, podle kterého se dá lidský mozek velmi dobře trénovat bez ohledu na věk a inteligenci člověka.

Na přednáškách Tomáš Zdechovský poutavě hovoří o tom, jak jeho neurolaboratoře fungují, čím vším se zabývají a jak pomáhají například sportovcům nebo i obyčejným lidem k lepším výkonům. Součástí bude také přiblížení nejnovějších trendů v oblasti výzkumu mozku.

O tréninku mozku přednáší po celém světě
Tomáš Zdechovský založil v Česku první neurolaboratoř v roce 2009. Nyní u nás existují již tři - můžete je navštívit v Hradci Králové, v Třebíči nebo v Praze. Mezi jeho klienty patří řada známých osobností a sportovců. Další tři jsou na Slovensku v Bratislavě a Košicích nebo jedna vyrostla i v daleké Číně. Další neurolaboratoře otevře tento rok ve Vídni, Budapešti a dalších státech.

O tréninku mozku přednáší po celém světě. Na podzim minulého roku přednášel Zdechovský například v USA, kam se chce na podzim tohoto roku vrátit znovu přednášet o výsledcích kognitivního tréninku.

Rodák z Vysočiny je uznávaným odborníkem
Tomáš Zdechovský se narodil 2. listopadu 1979 v Havlíčkově Brodě. Jako první Čech a nejmladší vědec v historii byl loni ve svých třiatřiceti letech navržen na prestižní mezinárodní cenu za výzkum mozku WIFI Trainer Award. Vystudoval pedagogiku volného času, politickou komunikaci a žurnalistiku. Pracuje jako komunikační specialista, mediální analytik, krizový manažer i poradce politiků a veřejných činitelů. Věnuje se poezii a zajímá se o historii a heraldiku.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 3. 2014 22:59
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.