MPOWER: Zákaznický audit ŠKODA PRAHA Invest, s.r.o. ve společnosti MPOWER Engineering, a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


MPOWER: Zákaznický audit ŠKODA PRAHA Invest, s.r.o. ve společnosti MPOWER Engineering, a.s.


Společnost MPOWER Engineering, a.s. splnila podmínky externího auditu kvality společnosti ŠKODA PRAHA Invest, s.r.o.

Ve společnosti MPOWER Engineering, a.s. proběhl začátkem roku zákaznický audit společnosti ŠKODA PRAHA Invest, s.r.o., dceřinné společnosti ČEZ, a.s. Předmětem prověrky bylo hodnocení technické a kapacitní způsobilosti dodavatele, včetně zabezpečení kooperací u významných dodavatelů MPOWER Engineering. Výsledkem několikadenního auditu je "Doporučení zařadit společnost MPOWER Engineering, a.s. do seznamu schválených dodavatelů společnosti ŠKODA PRAHA Invest, s.r.o. i skupiny ČEZ".
Program zákaznických auditů bude pokračovat začátkem března, kdy proběhne prověrka přímo ze strany společnosti ČEZ, a.s.
Přehled všech uskutečněných zákaznických auditů společnosti MPOWER Engineering, a.s. naleznete na stránkách http://www.mpowergroup.eu/cs/zakaznicke-audity.html.Kontakt:

Alena Marová
Marketing a komunikace
marova@mpowergroup.eu
+420 725 173 398
+420 261 174 491


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 2. 2010 15:59
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: MPOWER, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Skupina MPOWER integruje firmy v oblasti vývoje, technologie, engineeringu, výroby a servisu armatur pro klasickou a jadernou energetiku. MPOWER navazuje na dlouholetou tradici vývoje a výroby průmyslových armatur koncernu SIGMA Modřany a disponuje unikátním technickým a výrobním know-how. Vlastní vývojové, technologické, konstrukční a výrobní zázemí spolu s rozvinutou sítí výrobních kooperací umožňuje pružně reagovat na individuální potřeby zákazníků. Výrobky značky MPOWER jsou doplňovány o nové typy a výrobkové řady s cílem umožnit komplexní dodávky při výstavbě nových elektrárenských objektů.
Společnosti skupiny MPOWER: MPOWER, a.s., MPOWER Engineering, a.s., Technology Center, s.r.o., MPOWER SLOVAKIA, a.s., OOO MPOWER MOSKVA, Armaturka Vranová Lhota, a.s.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.