Zájem lidí o levnou elektřinu a plyn překonal v Ústí očekávání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zájem lidí o levnou elektřinu a plyn překonal v Ústí očekávání


Ústí nad Orlicí – Záměr radnice Ústí nad Orlicí zapojit občany do veřejné aukce na změnu dodávek plynu a energie se setkal s obrovským úspěchem. Během prvního dne navštívily kontaktní místa desítky občanů, kteří se chtějí do projektu zapojit.

„Tím, že celý projekt organizuje město, mají občané v Ústí nad Orlicí a okolních obcích k aukci mnohem větší důvěru. Při velkém množství podvodných firem v dnešní době občané vítají možnost výrazně zlevnit své náklady s pomocí svého města,“ komentuje první ohlasy od lidí starosta Ústí nad Orlicí Petr Hájek a dodává: „Zájem nás velmi příjemně překvapil a bude pro nás určitě inspirací pro tvorbu dalších projektů, kterými bychom chtěli pomoci našim obyvatelům v této těžké době. Inspirovali jsme se od Tomáše Bati, který něco podobného uplatnil u svých zaměstnanců ve Zlíně.“
Nápad na společnou aukci vyšel z orlickoústecké radnice, které se díky nákupu elektřiny a plynu formou aukce v posledních třech letech podařilo ušetřit stovky tisíc korun, které může nyní zpět investovat do města. Společná aukce přinese občanům a firmám v Ústí nad Orlicí výraznou úsporu peněz a zároveň žádnou investici. Veškeré náklady na aukci bude hradit dodavatel.

Hned první den přišly desítky zájemců
Projekt zapojení obyvatel města do veřejné aukce na dodavatele elektrické energie a plynu zahájil naplno. Samotná dražba se bude konat v červnu. Od května se na kontaktních místech mohou občané přidávat k aukci. Hned první den jich přišly desítky. Podepsalo se okolo 150 smluv a řada lidí si volala a přišla pro další informace.
„Do konce května bude dále probíhat sběr podkladů pro elektronickou aukci. Provozní doby a kontaktní místa společně s dalšími informacemi najdou občané na internetových stránkách města. V červnu poté proběhne samotná elektronická aukce a celý projekt bude završen uzavíráním jednotlivých smluv s vítězným dodavatelem,“ dodává k organizaci projektu starosta Hájek.
Kontakt:

Petr Hájek
starosta města
hajek@muuo.cz
http://www.ustinadorlici.cz/mesto/?o=dokument-357
777 736 337
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 5. 2013 12:49
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.