Zahrady fotogalerie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zahrady fotogalerie


S koncem zimy, příchodem teplého jarního povětří, není “na trní” jen okolní fauna, ale také flóra. Zahrádkáři musí přerýt zeminou svou, aby ji mohli, jako každý rok, co nejkrásněji a nejplodněji zúrodnit.

S koncem zimy, příchodem teplého jarního povětří, není “na trní” jen okolní fauna, ale také flóra. Zahrádkáři musí přerýt zeminou svou, aby ji mohli, jako každý rok, co nejkrásněji a nejplodněji zúrodnit. Vždyť ona se jim za to pak odvděčí, všichni víme jak.

Ale jak si ze své zahrady udělat skutečný “skvost”, který by mohl leckdo závidět? Co třeba se nechat inspirovat? Zahrady fotogalerie je zajímavý projekt věnovaný zahradničení, rostlinám, zahradnímu nábytku i návrhům zahrad. A nemusí se jednat jen o zahrady venkovního charakteru, je potřeba sem zahrnou i jejich “zimní” varianty.

Každá zimní zahrady mají úžasné kouzlo, jelikož nám celoročně přináší svěží zeleň. A bezpochyby patří zelená barva mezi jednu z nejklidnějších a nejneutrálnějších barev. V koloběhu přírody má zeleň, svou funkci, za pomoci slunečního záření vytváří zelené barvivo obsažené v rostlinách kyslík, proto je zeleň důležitá. V některých hlediscích pak dokáže být tento přírodní “div” velmi negativního charakteru. Mám ti na mysli zelené travnaté koberce, které je nutné pravidelně osekávat. A v období jara jsou tyto kroky údržby potřebné dělat i 1x týdně!

Pokud však máme čas se trávě i dalším výplodům samotné “matky přírody” starat, může nás potěšit některými skutečně někdy neobvyklými přírodními ukázky, jako jsou například bledule.

Spojením práce člověka a přírody lze vytvořit zahradní sedací soupravy, které nejen svým umístěním, ale i svou podobou leckdy vytváří ideální spojení přírodního s “umělým”. Jak může vypadat takovéto propojení lidské práce? Stylový zahradní nábytek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Variant je tam skutečně velké množství, takže pro inspiraci i potěchu oka doporučujeme.

Fotogalerie zahrad a zahradních prvků je ideálním místem pro každého zahrádkáře, vždyť kde jinde se může podívat na relativně obyčejné, i vskutku nevšední, prvky, které jsou společnou tvorbou přírody a člověka? Jedině zde.

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 10:08
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
S koncem zimy, příchodem teplého jarního povětří, není “na trní” jen okolní fauna, ale také flóra. Zahrádkáři musí přerýt zeminou svou, aby ji mohli, jako každý rok, co nejkrásněji a nejplodněji zúrodnit.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.